CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Analist: Bu, Bitcoin’i 10 bin doların altında almak için son şans olabilir

kripto para haber coinajans

Bitcoin haftalardır 9000 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Analist Cole Garner‘a göre Bitcoin’in sonraki büyük hareketi aşağı yönde gerçekleşecek ve bu, en büyük kripto parayı uzun vadede 10 bin doların altında almak için son fırsat olabilir.

Teknik olarak hâlâ boğa piyasası bölgesinde bulunulduğunu belirten Garner, grafikte yeşil çizgi ile gösterilen hacim ağırlıklı ortalama fiyatın altında gelecek bir kırılmanın cazip bir satın alım fırsatı olacağını ileri sürüyor. Analist, “Bu, 10 bin doların altında alım yapmak için son şans olabilir.” diyor.

Analist: Bu, Bitcoin’i 10 bin doların altında almak için son şans olabilir 1
Kaynak: Twitter

Garner, kısa vadede düşüş tahminine birkaç önemli gerekçe gösteriyor. Bunların başında madencilerden borsalara son zamanlarda büüyk Bitcoin transferleri gerçekleştirilmiş olması yer alıyor. Analist ayrıca CME’de işlem yapan kurumların Bitcoin’de büyük ölçüde kısa pozisyonda (short) olduğunu vurguluyor. Garner, Bitfinex alım duvarındaki erimeye de dikkat çekiyor.

Bitcoin’in 7800 – 8200 dolar bölgesine çekilmesini bekleyen analist, büyük resimde bunun kötü bir haber olmadığını, çılgın bir boğa piyasasının eli kulağında olduğunu ifade etti ve “Grayscale, madencilerin çıkardıklarından daha fazla Bitcoin alıyor. Fidelity raporları kripto paralara kurumsal ilgiyi gözler önüne seriyor.” yorumunu yaptı.

Son olarak Garner, Bitcoin’de Hash Ribbons göstergesinde alım sinyalinin çok yakın olduğunu, bu sinyalin sık görülmediğini ve uzun süre boyunca da sonuncusu olacağını kaydediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin, doğum gününde 34.000 doları kırarken Ethereum da ona eşlik ediyor

Flare Networks XRP Sahiplerine dağıtacağı token miktarını açıkladı

Blockchain.com borsası Türk bankalarıyla entegrasyon sonucu lira işlemleri başlattı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası