CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Analist görüşü: Bitcoin daha fazla düşebilir mi?

bitcoin haberleri coinajans.com

Bitcoin dün olağanüstü bir gün geçirdi. 5 bin dolara yükselmeden önce 3 bin 700 dolara kadar gerileyen BTC, küresel finans piyasalarındaki düşüşle aynı günlere denk geldi. 

Bitcoin dün bir kan banyosuna tanık oldu. Fiyattaki olağanüstü düşüş, koronavirüs salgınının tetiklediği tüm dünyadaki borsalardaki düşüşle çakıştı. Koronavirüs salgını tüm dünyada borsaları derinden etkiledi. ABD Başkanı Donald Trump ayrıca salgının kontrol altına alınması için bir ay boyunca Avrupa’dan seyahat yasağı duyurdu.

“Bitcoin bunun altına düşemez.”

Tradingview’dan Bitcoin trend analisti PenarthUdi, Bitcoin’in bu kadar düşük sayıları bir daha asla görmeyeceğini belirtti.

Ünlü analist önde gelen kripto para biriminin, her zaman tutulan bir düzey olan 200 haftalık basit hareketli ortalamanın ortasında olduğunu açıkladı. Grafik BTC’nin haziran ayına kadar 9.000 dolara yükseldiğini gösterdi. Daha önce BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin’in bu yıl sonuna kadar 20.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyordu.

“Hiçbir şey olduğu yok. Yalnızca piyasa kötü bir gün geçirdi.”

Sektörün ünlü isimlerinden Erik Voorhees de optimistik fikirlerini Twitter üzerinden sunan kişiler arasında. Voorhees, Bitcoin’in bir değer deposu olma özelliğinin yitirilmediğini, yalnızca hayli kötü bir gün geçirdiğini ifade etti.

Hayır, bir değer deposu olan Bitcoin ölmedi. Yalnızca kötü bir gün geçirdi. Hayır, Ethereum ve merkezsiz finans da ölmedi. O da son derece kötü bir gün geçirdi. Önümüzdeki aylarda dünya kırılgan olmamanın anlamını görecek.

zycrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Mart Ayı Bitcoin ve Altcoin Yatırımcılarını Üzerken, Borsaları Zengin Etti

Coin Ajans

Yatırımcı Bitcoin almak için altın mı satıyor? Yükseliş 9.000 dolara uzanır mı?

Coin Ajans

Mayıs 2020’de Bitcoin yükselecek mi? 1 milyon dolarlık Bitcoin tahmini mantıklı mı? Meltem Demirörs cevapladı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası