CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Analist sizler için yorumladı: İşte Bitcoin yeni hedefi TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Ünlü analist Bob Lucas Bitcoin için 3 senaryo çiziyor. Analistin Bitcoin yeni hedefi iddiası için lütfen haberimizin içeriğine bakınız.


İşte Bitcoin yeni hedefi!

Reel Vision’un CEO’su Raoul Pal’a göre G4 (Japonya, Almanya, Hindistan ve Brezilya) ödemeler dengesi büyüme oranlarını sadece 1 ekonomik varlık geçiyor. Bu ekonomik varlık değerli bir metal, hisse senedi, bono, emtia veya maden değil. Sadece Bitcoin G4 ödemeler dengesi büyüme oranlarını geride bıraktı.

Bitcoin 13 Mart 2020’deki Korona Salgınında 3,800 doları görerek dibi gördü. Bu tarihte altın, SandP 500 hisse senetleri ve bonolar başta olmak üzere tüm ekonomik varlıkların değeri çakıldı. Bitcoin 13 Mart’taki dip değerini 3’e katlayarak 12 bin dolar sınırlarında dayandı. Bitcoin’in bu performansı, altını da geride bırakıyor. Altın ons fiyatı 13 Mart’ta 1,450 doları görmüştü. Altın ons fiyatı %42’lik artış ile Ağustos ayında 2,055 doların üstünü gördü. Bitcoin’deki değer artışı ise %215.

Yaklaşık 40 bin takipçisi olan analist ve yatırımcı Bob Lucas, Eylül-Kasım 2020 dönemi Bitcoin fiyat tahmini için 3 senaryo çiziyor.

koinmedya_brave

Bitcoin yeni hedefi Analist sizler için yorumladı: İşte Bitcoin yeni hedefi

İlk senaryo (mavi grafik): Bitcoin Bollinger Bandlarının üst sınırında hareket ediyor. Üst sınırı zorlayan kripto para fiyatlarında genelde düzeltme yaşanıyor. Lucas’ın bu senaryosuna göre Bitcoin düzeltme yaşayarak Eylül ayı ortalarına doğru 7,500 dolara kadar düşüyor. Bu tarihte dibi gördükten sonra fiyatlar tekrardan artmaya başlıyor ve Kasım ayında 12,500 doları görüyor.

İkinci senaryo (kırmızı grafik): Bu senaryoda da Bitcoin fiyatları düzeltme yaşayarak 9,000 dolar bandını görüyor. Sonrasında fiyatlar artış trendine girerek Eylül ayının ikinci haftasında 13,000 doları görüyor.

Üçüncü senaryo (yeşil grafik): Lucas’ın senaryolarından en bullish senaryosu bu. Bollinger Bandlarının üst sınırında ret yedikten sonra BTC fiyatları, 10 bin dolar bandına kadar geriliyor. Bu seviyede güçlü destek bulan Bitcoin, Ağustos ayının sonunda 13,500 doları geçiyor.

koinmedya_brave

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ünlü Avukat: Bu Yılın Regülasyonlar Konusunda Sönük Geçmesi Şaşırtıcı

Coin Ajans

Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi alarm verdi! İki yıldır ilk kez…

Coin Ajans

Bitwise: Bugün Bitcoin almak 1850’lerde petrol almakla eş!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası