CoinAjans.com
Altcoin

Analist: Yaşanan düzeltme hareketine rağmen XRP yükselişi sürecek!

Analist: Yaşanan düzeltme hareketine rağmen XRP yükselişi sürecek! 1
koinmedya_googlenews

Analist: Yaşanan düzeltme hareketine rağmen XRP yükselişi sürecek! Dün şaşırtıcı bir şekilde Bitcoin’den bağımsız olarak %10’a yakın artış gösteren XRP, yakaladığı bu momentumu devam ettirebilecek mi?


Analist görüşü: Yaşanan düzeltme hareketine rağmen XRP yükselişi sürecek!

 

Son 12 saat kripto para piyasaları için hiçte iyi geçmedi. Gelen düzeltme hareketinden önce 6.700 dolar bandında dolaşan BTC, %10’luk değer kaybıyla 6.050 dolara kadar geriledi.

Yaşanan bu düzeltme bütün piyasaları kırmızıya boyadı. Ancak en büyük yıkım hiç şüphesiz Ripple’da yaşandı. XRP, %10’a yakın değer kaybı yaşamasının yanında, dün sabah elde ettiği ayrık ittirme momentumunu kaybederek son 24 saatte adeta 4 mevsimi bir arada yaşadı.

XRP yükselişi sürecekCredible Crypto XRP yükselişini destekliyor

Yaşanan düzeltme hareketinden sonra gözler Credible Crypto’ya çevrildi. Çünkü Credible Crypto, dün Ripple’de yaşanan artış esnasında, XRP için bir yol haritası çizmiş ve 0,18 dolardan keskin bir geri dönüş beklediğini bildirmişti. Akabinde ise XRP’ni yükselişine kaldığı yerden devam edeceğinin müjdesini vermişti.

”XRP hakkındaki düşüncelerim. 0,20 – 0,21 dolara doğru hareket edebiliriz. Ancak hala düzeltici bir kanalın içerisinde olduğumuzu da unutmamak gerek. Artan hacimle bu kanaldan çıkmak bunun tipik bir yükseliş hareketinden fazlası olduğunu gösterebilir. Heyecan verici zamanlar bizleri bekliyor.”

Şimdiye kadar vermiş olduğu tahminlerle hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşan Credible Crypto’nun XRP hakkındaki öngörüsü gerçekleşirse, Ripple’da ay sonuna kadar yani 3-4 gün içerisinde %25’lere varan yükseliş hareketlerine şahit olabiliriz.

Değerlendirme

Bildiğiniz gibi Ripple merkeziyetsiz bir yapıya sahip değil. Bu da yaşanan olayları daha iyi analiz etmemiz gerektiğini bizlere hatırlatıyor. Mesela ne zaman Ripple Şirketi bilinmeyen adreslere XRP transferi yapsa, Ripple fiyatında gözle görülür bir artış hareketi ve akabinde de keskin bir düşüş senaryosu izliyoruz. Sanki Ripple Şirketi, XRP’lerin daha yüksek fiyattan satabilmek için suni bir boğa koşusu düzenliyor ve elindeki XRP’leri sattıktan sonra piyasa hızlı bir şekilde düşüyor.

Sizlere birkaç gün önce Ripple Şirketi’nın borsalara bir miktar XRP gönderdiğinin haberini yapmıştık. Bu haberden 3 gün sonra yani dün, XRP, piyasadan bağımsız %10’luk bir artış sergiledi!

İlgili haber: Ripple bilinmeyen cüzdanlara 130 Milyon XRP gönderdi- XRP fiyatını nasıl etkiler?

Siz siz XRP piyasalarında işlem yapmadan önce teknik göstergeler ve analizci yorumlarının yanında Ripple Şirketi’nin yaptığı hamlelere de bir göz atın.

XRP yükselişi sürecekKripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Evde kalın, sağlıklı kalın!!!

İlgili Haberler

Altcoinler Bitcoin’den bağımsızlığını ilan edebilir mi?

Coin Ajans

VeChain Microsoft Gamebook haberi ile %25 yükseldi

Coin Ajans

Bu 9 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirketten “En İyi Teknoloji” Rozeti!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası