CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Analist yorumu: XRP dibi gördü – Hedef 0.77 dolar TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

XRP dibi gördü diyen analist, hedefte yeniden 0.77 doları test etme olabileceğini belirtiyor.


Analist yorumu: XRP dibi gördü – Hedef 0.77 dolar

Popüler kripto analist @MagicPoopCannon, yeni bir Ripple XRP analizi yayımladı. Ayrıntılı incelemede analist XRP fiyatının Eylül 2017’den bu yana açık bir şekilde düşen takoz formasyonunda olduğunu belirtiyor. Ayrıca Mart’ta corona salgını dolayısıyla yaşanan büyük çöküşte XRP 0.12 dolar – 0.15 dolar kritik desteklerini korudu. Bu seviyeler en son Temmuz 2017’de yaşanmıştı. Bu dip seviyelerden sonra XRP 2017 yılını yüksek bir notla kapatmış ve 2018 yılında da 3.84 dolardan tüm zamanların en yüksek değerini kaydetmişti.

İlgili – Güncel Ripple Teknik Analizi: XRP’de beklentiler, fiyat tahminleri, yorumlar

Aşağıda analistin bu öngörüsü için kullandığı günlük XRP grafiğini görüyorsunuz.

XRP dibi gördü diyen analist, hedefte yeniden 0.77 doları test etme olabileceğini belirtiyor.

XRP/USD grafiği

0.77 dolar görülebilir ama…

Analist Magic’e göre, XRP’nin zirve hedefi Eylül 2018’de görülen 0.77 dolara denk geliyor. Ayrıca düşen takoz formasyonu da buradan oluşmaya başlamıştı. Buna rağmen corona virüs salgını ve global ekonomilerin durumundan dolayı nötr kalmaya devam ediyor. Ayrıca 200 günlük MA’nın XRP için aşılması güç bir engel olarak kalmaya devam ettiğini de belirtiyor.

Analist şöyle diyor: “Her ne kadar XRP’nin büyük bir düşen takoz formasyonunda olduğunu görüyor ve bunun da boğa olduğunu bilsem de şu an ben nötr kalıyorum. Bunun için birçok sebebim var. Bu nedenlerden bazıları dünyanın ekonomik durumu ve durgunluk içinde olduğumuz gerçeği ile ilgili.”

“Buna ilave olarak XRP 200 günlük hareketli ortalamanın (mor) direnci ile karşılaştı. Eğer XRP bunun üzerine çıkabilir ve burayı destek olarak tutabilirse, o zaman hızla düşen takozun üst kısmını test edebilir. Bu durumda epik bir yükseliş kırılması yaşanabilir.”

İlgili – XRP, EOS ve Tezos satın almadan bunu okumalısınız

XRP takozdan yükseliş ile çıkabilir

Analist sonuç olarak yakın vade için iyimser olduğunu ve formasyondan yukarı yönlü bir kırılma oluşabileceğini belirtiyor.

Şöyle diyor: “Her ne kadar nötr olsam da 200 MA’nın üzerindeki destekte alıcı olur ve altına da stop koyarım. Çünkü düşen takoz formasyonundan güçlü bir yükseliş kırılması beklentisi olacak.”

Kaynak

İlgili Haberler

Ethereum 2020’de yükselir mi?

Coin Ajans

Tron Güney Kore’yi ele geçirdi TAKİP ET

Max Keiser’den altcoinler hakkında şok sözler TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası