CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Analisti Ripple konusunda heyecanlandıran şey ne? TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

Hem çok sevilen hem de çok nefret edilen kripto paraların başında Ripple geliyor. Analisti Ripple konusunda heyecanlandıran şey ne?


Ripple konusunda heyecanlandıran şey ne?

Piyasaya çıktığı günden beri ilk 5’te yer alan kripto para Ripple, uluslararası ödemeler endüstrisinde bir değişim aracı olmak misyonu ile geliştirildi. Ripple, uluslararası ödemeler endüstrisine blockchain tabanlı çözümler getiriyor. Ripple tarafından kullanılan ödeme araçları sayesinde hızlı, güvenli ve ucuza fon transferi yapılabiliyor. Ripple’ın xRapid ve xCurrent gibi ödeme araçları, birçok banka ve finansal kuruluş tarafından kullanılıyor. Örneğin SBI Holding, MoneyGram ve İsviçre merkezli bankalar fon transferlerinde Ripple’ın teknolojisini kullanıyor.

Ripple’ın kripto parası 2014-2018 döneminde ciddi değer kazandı. Bu değer artışının ardından son 2.5 yılda XRP fiyatlarında ciddi bir performans gözlenmiyor. Ripple Şirketinin başarıları XRP’de gözlenmeyince XRP taraftarları yavaş yavaş XRP ekosistemini terk etmeye başladı. XRP’nin sosyal medya topluluğu XRP Army eski gücünü kaybetti.

Bitcoin işlem hacmi zirve yaparken borsalar boşalıyor: Peki bu ne demek?

koinmedya_brave

Ünlü analist Crypto Whale, Ripple hakkında heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Crypto Whale, kripto paralar içerisinde regülasyonlara en hazırlıklı kripto paranın XRP olduğunu ilerisi sürüyor. Crypto Whale’e göre regülasyonlar çıktığında birçok altcoin imha olacak. Bu süreçte XRP’nin talebi ciddi biçimde artacak.

Crypto Whale, XRP son 2.5 yılda ciddi biçimde değer artışı yaşamadığı için insanların XRP’den nefret etmeye başladığını belirtti. Şu ifadeleri kullandı:

  • Yatırım süresi (2.5 yıl) yatırım dünyasında oldukça kısa sayılır. Sabırlı olun.

  • XRP fiyatı 2014 yılından beri %10,000’in üzerinde değer kazandı.

  • XRP uzun süredir top 5’teki konumunu koruyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

CNBC spikeri de FOMO’ya yenildi – Artık Bitcoin yatırımcısı TAKİP ET

Ethereum yeniden yükselişe geçti – İlk hedef 280 dolar

Coin Ajans

Ethereum’un dakikalar içinde yüzde 10 düşmesinin 2 sebebi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası