CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Analistin İddialı XRP Tahmini Ne Kadar Tutarlı?

kripto para haber coinajans

Şu sıralar bütün gözler lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) üzerinde olsa da, popüler kripto para analistlerinden birisi olan Jonny Moe en büyük üçüncü kripto para konumundaki XRP için önemli bir analiz yayınladı.

Moe, analizinde Richard Wyckoff yöntemini kullandığını ve uzun vadeli bir tahmin yaptığını ifade etti. XRP’nin geçtiğimiz yıllardaki fiyat hareketlerini ve döngüsünü de hesaplamasına katan analistin 0,01 dolara kadar düşüş görebileceğimizi belirtmesi ise doğal olarak XRP topluluğunun tepkisini çekti.

Yine de yukarıdaki XRP tahmininin ne kadar tutarlı olduğu ve piyasa döngüleri içerisinde nasıl bir değişime tabi tutulacağı bilinmiyor.

XRP’de Yükseliş Yakın Mı?

Analistin dediklerinin aksine XRP ve Ripple ekosistemindeki gelişmeler ise son hız devam ediyor. Her ay 1 milyar XRP’nin kilidini açan Ripple, bu ay aldığı miktarı gerisingeri iade ederek topluluğun takdirini kazandı.

Buna ek olarak Ripple’ın ODL isimli platformu da yeni bankalar ve ödeme koridorları tarafından kullanılmakta. ODL ürününde kullanılan XRP miktarı dolaylı yoldan fiyatı yukarı yönlü hareketlendirebilir.

İlgili Haberler

Huobi, Tayland Piyasasına Giriş Yaptı!

Coin Ajans

Mayer Multiple Göstergesine Göre Bitcoin’in Daha Gidecek Yolu Var

Kraken, Hindistan Operasyonlarını Genişletmek İstiyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası