CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Analistler Uyarıyor: Bitcoin Çok Yakında Bu Korkunç CME Boşluğunu Doldurabilir!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), kısa süre önce büyük bir düşüş yaşadı ve 800 doları sildi. Şimdi ünlü analistler, lider kripto para biriminin Temmuz sonu ve Ağustos başında 9.000 dolardan yükseldiğinde oluşan “9.600 dolarlık önemli CME vadeli işlemler açığını” dolduracağını belirtiyorlar. CME vadeli işlemler piyasaları, Bitcoin spot piyasaları işlem görmesine rağmen hafta sonları kapalı. Bu durum, CME’nin fiyat hareketinde doğal boşluklar oluşturur ve bunların çoğu piyasa açıldıktan sonra bir hafta içinde doldurulur.

Analistler: Bitcoin CME boşluğunu yakında doldurabilir!

Bitcoin’in son fiyat hareketini yorumlayan popüler analist Mac’e göre, BTC yakında CME boşluğunu dolduracak. Analist konuya yönelik şunları söyledi:

BTC: Sonunda CME boşluğunu doldurmaya hazır görünüyor. Bahsettiğim 11.200 dolarlık bölgeye pek dokunmadım.

Analistler Uyarıyor: Bitcoin Çok Yakında Bu Korkunç CME Boşluğunu Doldurabilir! 3

Yatırımcıların ve trader’ların çoğu boşluğun doldurulacağını düşünüyor. Yorumcu ve programcı Ivan on Tech, geçtiğimiz günlerde 100.000’den fazla takipçisine Bitcoin’in CME boşluğunu doldurup doldurmayacağını sordu. Ankete katılanların yaklaşık %60’ı Bitcoin’in gelecekte bunu yapacağını düşündüklerini söyledi. Yine de tüm analistler CME boşluğunun doldurulacağını düşünmüyor. Önde gelen bir on-chain analisti olan Willy Woo, CME boşluğunun doldurulmayacağına inanan isimler arasında.

Uzmanlar: Bitcoin’in yakın vadedeki eğilimi küresel piyasalara bağlı olacak

Uzmanlara göre, Bitcoin’in yakın vadede nasıl bir performans sergileyeceği, şu anda küresel piyasalara bağlı görünüyor. Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 4 oranında düşüşle 10.466 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 193,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 31,3 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Şant Manukyan’dan Yeni Bitcoin (BTC) Öngörüsü

Coin Ajans

Kripto para piyasaları haftaya nasıl başlıyor?

Coin Ajans

Çinli madenciler Bitcoin halving’den sonra madenciliğe devam edecek mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası