CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

Analistlere göre Bitcoin’in yıl sonu hedefi netleşiyor TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com

2021 yılının tamamlanmasına 3 aydan kısa bir süre kaldı. Bitcoin ATH zirvesine oldukça yakın. Peki BTC 2021 yılını nasıl tamamlayacak?

Bitcoin yıl sonu hedefi netleşiyor

Bitcoin kısa süre önce 1 trilyon dolarlık market cap değerini geri kazandı. BTC hem perakende hem de kurumsal yatırımcılardan ilgi görmeye devam ediyor.

Bitcoin boğaları ve influencerslar BTC fiyatı konusunda hep iyimser olmuşlardır. Şu anda pek çok kurumsal yatırımcı da lider kripto hakkında pozitif düşünüyor.

Bu kurumsal yatırımcılardan biri de İngiltere menşeili Standart Chartered bankası. SC geçen ay Bitcoin 2021 yıl sonu fiyat tahminlerini 100.000 dolar olarak açıkladı.

Bloomberg stratejisti; Bitcoin 100.000 dolar olabilir mi?

Bloomber stratejistlerinden Mike McGlone, kripto para analizleriyle öne çıkıyor. Mike McGlone son paylaştığı bir tweette, Bitcoin’in 100.000 dolara çıkma potansiyeli olduğunu belirtti.

McGlone, özellikle Bitcoin’in ana akım finans dünyası tarafından benimsenmesinin bunda etkin rol oynadığının da altını çiziyor.

 

İlgili: Bloomber Stratejisti “ABD’den gelecek bu veriler Bitcoin’i olağanüstü artırabilir”

 

Kurumlar Bitcoin yükselecek diyor

Ancak Bitcoin rallisinin arkasındaki en büyük neden, artan kurumsal talep olmaya devam ediyor. MicroStrategy ve Tesla gibi şirketler milyarlarca dolar değerinde Bitcoin’i ellerinde tuttuktan sonra, bankalar artık zengin müşterilere kripto ürünleri sunmaya başladı.

Grayscale ürünlerine olan talep son birkaç ayda önemli ölçüde arttı. CoinShares’e göre, dijital varlıklar sekiz hafta boyunca toplam 638 milyon dolarlık pozitif giriş gördü.

Şimdi, SEC sonunda Bitcoin ETF’lerini onaylarsa, Bitcoin’in hem kurumlar hem de perakende yatırımcılar tarafından benimsenmesi müthiş bir ivme kazanacak. Ayrıca, düşük faiz oranları gibi diğer makroekonomik faktörler, kurumsal parayı kriptoya doğru itiyor.

Canlı BTC fiyatı: $ 61,508.00

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Twitter CEO’su: Bitcoin ve Blockchain Finansal Özgürlüğün Karşılığı!

En İyi Bitcoin ve Altcoin Donanım Cüzdanları

Coin Ajans

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt Bir Grafik Yayınladı: “Bu 5 Altcoin Çakılabilir!”

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası