CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Analiz: Polkadot (DOT), Binance etkisiyle yükseliyor

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – DOT fiyatı, yavaşlamadan önce 8,00 $’a yaklaştı, ancak boğalar 7,00 $’ın üzerinde kalırsa muhtemelen yükselmeye devam edecek.

Polkadot’un (DOT) fiyatı, zincirler arası protokol hakkındaki olumlu düşüncelerin ortasında son 24 saat içinde % 12’den fazla arttı. CoinMarketCap verileri ayrıca DOT’un geçen hafta% 45’ten fazla arttığını ve şu anda yazı yazarken 7.22 $ ‘dan işlem gördüğünü gösteriyor.

Polkadot’un yükselişi, tümü en iyi kripto para borsası ve ticaret platformu Binance ile ilgili iki temel gelişmeyi takip ediyor. Yukarı doğru hareketi hızlandıran ve boğaların arzulanan 10.00 $ seviyesini görmesini sağlayan, Binance’in ikili duyurularından kaynaklanan iyimserliktir.

Geçen hafta Binance, Polkadot üzerine inşa edilen projeleri desteklemeyi amaçlayan 10 milyon dolarlık bir fon ayırdığını duyurdu. Finansmanı detaylandıran bir blog gönderisine göre, temel amaç Binance kullanıcıları için merkezi olmayan finansmana (DeFi) erişimi artırmak.

Haberlere tepki, DOT’un Binance’de 4,71 $ ‘dan 5,12 $’ a % 8,29 arttığını gördü.

Binance, ana sayfasındaki ETH/BUSD çiftini DOT/BUSD ile değiştirdikten sonra 28 Aralık’ta token fiyatı % 28 artarak 6.58 $ ‘lık en yüksek seviyelere ulaştı. Ertesi gün, Polkadot fiyatı boğaların 8,00 dolara yükselmesiyle % 14 daha değer kazandı.

DOT/BUSD çifti de ABD doları karşısında kaydedilene göre karşılaştırmalı marjlarla yükseldi.

DOT/USD fiyat görünümü

Analiz: Polkadot (DOT), Binance etkisiyle yükseliyor 5

Son yüksek seviyelerde reddedilme, token fiyatının 7.22 $ civarında mevcut seviyelere düştüğünü gördü. Aşağıdaki grafiklerde görülebileceği gibi, DOT/USD aşağı yönlü baskı ile karşı karşıya ve 7,20 doların altına düşebilir.

Böyle bir durumda, 5,00 $’dan düşük 7,82 $’a yükselişin % 61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesi 6,76 $ ‘da bir yastık sunar. % 23,6 Fib geri çekilme seviyesi (5,67 $) ve 50-EMA (5,12 $) alternatif destek bölgeleri sunar.

Yükseliş yönünde, eğer boğalar % 76,8 Fibonacci’nin (7,23 $) üzerine çıkmayı başarırsa, iyi 7,80 $ civarı yeniden test edilebilir. Olumlu bir duyarlılıkla bir sonraki engeli 8.00 dolardan aşmayı başarmak, DOT’u 10.00 dolara yakın bir eylem için rotaya sokabilir.

Analiz: Polkadot (DOT), Binance etkisiyle yükseliyor 6

1 saatlik grafikte Polkadot fiyatı, TD Sıralı göstergesinin önerdiği bir satış sinyali ile birlikte sunulur. Baskı, ayıların 7,00 $ ‘ın altına inmeye çalıştığını gördü ve bu da% 11’lik bir düşüşle 6,34 $’ a neden olabilir. Fiyatlar 100-SMA’nın üzerinde kaldığı ve RSI’nın 50’nin üzerinde canlı kaldığı sürece, boğalar üstünlük sağlayacak.

coinjournal


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Venezuela karıştı: Ülkenin resmi kripto parası Petro çevrim dışı

Blockchain, Ürün Tedarik Zincirlerinde Dev Bir Tasarruf Sağlayabilir

Coin Ajans

Tüm altcoinler pump yaparken Ripple neden artmıyor? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası