CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Aurora (AOA) yarım saatte yüzde 1000 arttı, 600 milyon yer değiştirdi

kripto para haber coinajans

Hemen herkes son günlerde altcoin’lerin çarpıcı fiyat artışlarından bahsederken Aurora (AOA) birçoğunu gölgede bırakacak bir fiyat hareketi sergiliyor.

Kripto para, bugün TSİ 15.00’ten itibaren yaklaşık 40 dakika içinde yüzde 1000’in üzerinde değer kazandı. AOA’nın listelendiği borsalardan biri olan KuCoin’de fiyat, 0.004 dolardan 0.049 dolara kadar tırmandı. Öte yandan işlem hacminin yüzde 90’ı Güney Kore merkezli kripto para borsası Bithumb’da dönüyor. Dolayısıyla AOA’da yaşanan yükselişin Koreli yatırımcılar tarafından körüklendiği söylenebilir. Bu borsada fiyat, 5.15 KRW’den yüzde 650’nin üzerinde artışla 39 KRW’ye kadar ulaştı. Bithumb Global’deki fiyat değişimi ise 0.004 dolardan 0.032 dolara doğruydu. Burada da yüzde 700’ün üzerinde bir büyüme söz konusu.

Aurora (AOA) yarım saatte yüzde 1000 arttı, 600 milyon yer değiştirdi 1
AOA/KRW fiyat grafiği

AOA’nın fiyatı daha sonra bir miktar geri çekilirken yaşanan hareketlilik büyük transferleri de peşinden getirdi. Son bir saat içinde toplamda 600 milyon AOA bilinmeyen cüzdanlara aktarıldı. Bu transferlerin yükselişi fırsat bilerek satış için gerçekleştirilmiş olması büyük olasılık.

Ayrıca kripto paranın işlem hacmi de yüzde 300’ün üzerinde yükseldi. Şu an için fiyat artışının ardındaki sebep net olarak bilinmiyor. Netlik kazandığında güncelleyeceğiz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Ripple, XRP, SEC davası ve düşen fiyatlar ile kripto parayı tutmalı mı yoksa satmalı mısınız?

2020 Kripto Para Yasası

Coin Ajans

Tüm altcoinler pump yaparken Ripple neden artmıyor? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası