CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

“Aya Gidiş mi Başlıyor?” Trump ve Biden Karşı Karşıya İken Ünlü Analist Altın Fiyatında Öngörüsünü Açıkladı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Bir analist, yaklaşan ABD seçim sonuçlarının yeni bir altın ilerlemesini durduramayacağını bu durumun Bitcoin’in için de yükseliş anlamına geldiğini açıkladı.

Bir analist, Bitcoin (BTC) 11.000 doları hedeflediği için, seçimi ister Donald Trump isterse de Joe Biden kazansın altın fiyatının artacağını ifade ediyor.

ABD Küresel Yatırımcılar CEO’su Frank Holmes, yıl sonuna kadar yükseliş beklediği için “altın üzerine yatırım yaptığını” söyledi.

“Aşk mevsimi. Hindistan’da düğünler ardından Noel ve Çin Yılı etkinlikleri. Altın için harika yükseliş zamanları. Altın tüketimi için hayırlı bir zaman ve kişi başına düşen GSYİH artışı ile en yüksek düzeyde ilişkili bir atmosfer”

Altın, Bitcoin gibi, ABD doları para endeksinde (DXY) yenilenen güçle aynı doğrultuda gelen bir düşüşten önce Ağustos ayında yükselişler gördü. Kasım ayındaki ABD seçiminin sonucu, USD’nin değerini önemli ölçüde etkileme potansiyeline sahip, ancak Holmes, altının sonuçtan sıyrılacağına inanıyor ve “bazıları maviye, bazıları kırmızıya, ben de altın üzerine bahse giriyorum,” diyor.

Altın tutkunu Peter Schiff, Biden’ın kazanmasının en kötü senaryo olacağını savunarak dolar için iyimser olmayan bir görünüm çizdi.

Holmes, XAU / USD için 4.000 dolarlık bir fiyat hedefi izlediğini doğruladı.

“Aya Gidiş mi Başlıyor?” Trump ve Biden Karşı Karşıya İken Ünlü Analist Altın Fiyatında Öngörüsünü Açıkladı 4

Brandt Bitcoin Fiyatına Odaklanıyor

Bitcoin, bu yazın başından itibaren kayıplarını geri almayı başaran DXY ile ters bir korelasyon gördü. Yanlamasına ticaret, altının ilerleme eksikliğini taklit etti ve Ekim ayında şu ana kadar 11.000 dolar seviyesine ulaşılamaz durumda kaldı.

Ödemeler devi Square’in Perşembe günü büyük miktarda BTC satın alırken MicroStrategy’i takip ettiği haberi Bitcoin’i etkiledi ancak BTC / USD yine de 10.940 $’lık dirençle karşılaştı.

Ancak analistler için bu hareket, gelecek iyi şeylerin göze çarpan bir işareti. Deneyimli trader Peter Brandt Twitter’da “Küresel bir şirketin bilançosuna BTC  koyması büyük bir gelişme” diye yanıt verdi.

“Haftalık ve günlük grafikler büyük bir satın alma sinyali göstermeye hazır.”

“Aya Gidiş mi Başlıyor?” Trump ve Biden Karşı Karşıya İken Ünlü Analist Altın Fiyatında Öngörüsünü Açıkladı 5

Michaël van de Poppe Square’i tartışırken, kısa vadeli yükseliş davranışındaki “kesintilerin” sadece Bitcoin 11.000 $’lık direncin üstesinden gelemediği sürece kalabileceği konusunda uyardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Yatırım Devi Alım Yapıyor: Bitcoin ve Bu 7 Altcoin’e Milyar Dolarlık Yatırım!

Kripto para birimi sahibi kaç kişi var?

9 Ocak 2020: Kripto para piyasalarında son durum

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası