CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Balina Selloff’unu ve 10.000 Doları Bildi! Analist, Fırlayacak 4 Altcoin ile Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Kripto stratejisti ve ünlü trader Josh Rager, bu yıl meteorik olarak yükselmiş olan bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’ine dikkat çekiyor. Analist, YF Link’in (YFL) isimli altcoin’in yeni bir ralliyi ateşleyebileceğini söylüyor. Ayrıca analist, Ethereum ve Bitcoin’e yönelik fiyat hedefleri ile yükseleceğine inandığı 3 altcoin’i de açıkladı.

Josh Rager: YF Link (YFL) altcoin’i inanılmaz bir patlama görebilir

Yeni analizinde Josh Rager, YF Link’in (YFL) inanılmaz derecede fiyatının düşük olduğunu söylüyor. Analist, yaklaşık 605 dolarlık mevcut fiyatıyla, projenin temelleri büyüme işaretleri gösterdiğinden YFL’nin %71’in üzerinde bir artış potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YFL’nin fiyatının neden hala 1.000 doların altında olduğunu anlamıyorum, çünkü yakında platformlarında büyük bir toplam değer sabitlenecek. Bu takım ne yaptığını biliyor.

LİNK topluluğuna yield  getiren yearn.finance projesinin bir forku olanYFL, birkaç hafta içinde yüzde 15.676’lık bir artış gösterdi.  CoinGecko’ya göre YFL, Ağustos ortasındaki 11,91 dolarlık fiyatlardan Eylül başında 1.879 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin‘i gelecek yıl 100.000 doların üzerine çıkaran devasa bir boğa piyasası olacağına inanıyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin her zaman bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde kapandığında, bunu %700 ila %1.000’lik bir artış trendi izledi. Kasım, bir önceki yüksek seviyeyi kırdığını gördüğümüz ilk aylık kapanış olabilir ve tarihsel olarak bu, kripto piyasası için çok büyük bir yükseliş işareti olur.

Balina Selloff’unu ve 10.000 Doları Bildi! Analist, Fırlayacak 4 Altcoin ile Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı 7
Kaynak: Josh Rager/Twitter

Josh Rager: ETH, Eylül ayındaki yüksekleri yeniden test etmek için yavaş yavaş yükseliyor

Kripto analisti, Ethereum’u (ETH) da yakından takip ediyor. Analiste göre, önde gelen akıllı sözleşme platformu hala konsolide oluyor. Ancak analist, ETH önemli bir seviyeye ulaştığında yükseliş ivmesini yeniden kazanabileceğini söylüyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH, Eylül ayındaki yüksekleri yeniden test etmek için yavaş yavaş yükseliyor. 482 ABD dolarının üzerinde bir kırılma ve muhtemelen 2018’den beri ilk kez 500 ABD dolarının üzerinde hedeflere bakacağım.

Balina Selloff’unu ve 10.000 Doları Bildi! Analist, Fırlayacak 4 Altcoin ile Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı 8
Kaynak: Josh Rager/Twitter

Josh Rager: İzleyin, bu 3 altcoin’de güçlü potansiyele sahip!

Ayrıca Josh Rager, diğer DeFi varlıklarına da bakıyor. Analist, takipçilerine Gameswap (GSWAP) ve Shroom.Finance (SHROOM) havuzundan kâr elde etme fırsatları olduğunu söylüyor. Josh Rager, parabolik bir yükselişin ortasında radarında olduğunu söylediği merkezi olmayan oyun platformu Axie Infinity’nin (AXS) yükselişini de izliyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Axie Infinity, geçen hafta sessizce %330 kazanç elde etti. Bu, Bitcoin/ETH geri çekilmeleri sırasında bile en güçlü varlıklardan biri oldu.

Balina Selloff’unu ve 10.000 Doları Bildi! Analist, Fırlayacak 4 Altcoin ile Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı 9
Kaynak: Josh Rager/Twitter

İşte popüler analist Josh Rager’ın başarılı tahminleri

Josh Rager, Bitcoin’de 10 Mayıs’ta yaşanan 2.000 dolarlık yani 10.000 dolardan 8.000 dolara olan düşüşü doğru bildi. Yani analist, balina selloff’unu bildi. Ayrıca analist, BTC’nin 10 bin doların üzerine çıkacağını da doğru öngördü. Bunlar dışında analistin, yüksek başarı oranına sahip olduğu başka tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bu 5 grafik, Bitcoin fiyatının neden 35 bin doları kıramadığını gösteriyor

Bloomberg analisti, Bitcoin için bir sonraki hedef tahminini yaptı

Analistten Dev Bitcoin Tahmini: 20 Yıl İçinde 1 Milyon Dolar Görülecek!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası