CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Başarılı Analist, Bitcoin ve Altcoin’lerin Kaderini Belirleyecek Tarihi Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), son günlerde kısa vadeli görünümüne netlik kazandırmak için çok az şey yaptı. Lider kripto para, son birkaç gündür 10.300 dolar civarında işlem görüyor ve her yükseliş veya düşüş bu fiyat seviyesine geri dönüşle sonuçlanıyor. 11.000 dolarlık reddi takip eden dönemde görülen yön eksikliği, piyasanın bir dönüm noktasında olduğunu ve boğalar ve ayıların çıkmaza girdiğini gösteriyor.

Popüler bir analist ise Bitcoin’in kısa vadeli zaman grafiğinin Gann tabanlı bir analizinin, Aralık ortasının kripto para birimi için çok önemli olduğunu gösterdiğini açıkladı. Bu nedenle analiste göre, bu zamana kadar BTC net bir yön belirleyemeyebilir. Bu durumda, önümüzdeki birkaç ayda uzun bir yatay ticaret dalgası görülmesine neden olabilir. Bununla birlikte, aynı analist şu anda BTC’de önyargılı olduğunu ve haftalık grafiğinde yalnızca 10.000 doların altındaki bir düşüşün öngörülerini geçersiz kılmak için yeterli olacağını söyledi.

Başarılı Analist, Bitcoin ve Altcoin’lerin Kaderini Belirleyecek Tarihi Açıkladı! 3

Ünlü analist, Bitcoin’deki V şeklindeki iyileşmeyi doğru öngördü

Bitcoin Jack konuya yönelik analizinde şunları söyledi:

BTC Gann tabanlı fiyat ve zaman analizi: Şu anki zaman ekseni çözülecek. Haftalık 10 bin doları kaybedene kadar önyargılı bir boğa olarak kalacağım. Karışık sinyaller… Ancak ticaret yapacağım grafikte 10 bin doların altına inersek öngörüm geçersiz olacak. Bir dahaki sefere Aralık ortası pivotu…

Bitcoin Jack, BTC’nin Mayıs ayı başlarında V şeklinde bir iyileşme görerek 10.000 dolara vuracağını ileri sürdü ve analistin tahmini gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin 50.000 doları aşabilecek mi? Bir analist bu kilit seviyeyi işaret etti!

Bitcoin ve Ripple Balinaları Harekete Geçti! Yüzmilyonlar Nereye Gidiyor?

Bitcoin Balinaları Satışa mı Hazırlanıyor? İşte Kritik Veriler

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası