CoinAjans.com
Altcoin

Başarılı Analist Ethereum’da “423 Dolar Geliyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi!

Kriptokoin.com – Popüler bir kripto para analisti ve trader’ı, ikinci en büyük kripto para olan Ethereum’un yükselmeye başlamasını ve gelecek yıl Haziran ayında 0,05661 BTC seviyesine ulaşmasını bekliyor.

FairSpin

CryptoWolf: Ethereum fiyatı 61,8 seviyesine yükseldi! 423 dolar geliyor

Geçtiğimiz iki yıl boyunca, Ethereum ölçekleme sorunları ile en sıkıntılı platformlardan ve kriptolardan biriydi. Ayrıca TRON geliştirici ekiplerini Blockchain’ine çekmeye çalışıyordu. Şimdi, 8 Aralık Pazar günü, uzun zamandır beklenen İstanbul hard forkunun nihayet gerçekleştiğini belirten bazı analistler, Ether fiyatının artmaya başlamasını ve önümüzdeki yılın Haziran ayından kısa bir süre sonra 423 dolar seviyesini geri kazanmasını öngörüyor.

StormGain

Twitter’ın ünlü bir analisti olan CryptoWolf (IamCryptoWolf), Ethereum topluluğuna bazı güzel haberler getirerek, gelecek yılın yazının başlarında beklediği ETH fiyat artışına ilişkin düşüncelerini paylaştı (BTC halving’inden hemen sonra). Uzman, düşen kama ve üç aylık MACD boğa ayrışması nedeniyle bir buçuk yılın üzerinde bir düzeltme yapıldıktan sonra ETH’nin direnç alanından koptuğunu ve yakında hareket etmeye başlayacağına inanıyor. CryptoWolf, gelecek yılın Haziran ayından sonra bir noktada, Ether fiyatının 0,05661 BTC veya 423 dolar anlamına gelen 61,8 Fib seviyesine ulaşacağına inanıyor.

CryptoMichNL: Ethereum’da görünüm neredeyse hiç olumsuz değil!

Piyasada popüler olan başka bir ticaret uzmanı CryptoMichNL, ETH için benzer bir yükseliş tahmininde bulundu. Analist Ethereum fiyatı hakkında “Neredeyse hiç olumsuz eğilim beklemiyorum!” diyor. Ethereum’un geliştiricilerinden Nina Breznik, gelecek yıl Ethereum Vakfı’nın genç projelerden başlayarak iç geliştirme ekiplerini finanse etmeyi planladığını söyledi.

“Ethereum’un İstanbul Hard Forku’na Lider Borsalardan Destek Yağdı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Litecoin Tron BNB BCH fiyat analizi: Kripto piyasası kırılmanın eşiğinde!

Coin Ajans

Uzmanından Ripple tavsiyeleri

Coin Ajans

İki Altcoin Anormal Satışlarla Karşı Karşıya! Bu Bitcoin İçin Ne Anlama Geliyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası