CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Başarılı Analist: İzleyin! Bu 6 Altcoin Rekor Seviyeleri Görecek

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ünlü kripto analisti Lark Davis, iki yeni ve düşük hacimli altcoin’de yükselişte olduğunu söylüyor. Ayrıca usta analist patlayacağına inandığı 4 altcoin’i daha paylaşıyor. İşte Lark Davis’in patlayacağına inandığı altcoin’ler…

Lark Davis: UniLend (UFT), yatırımcılar için büyük getiri sağlayabilir

Yeni bir YouTube videosunda başarılı kripto analisti Lark Davis, birçok altcoin’in önümüzdeki döngüde tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceğini tahmin ediyor. Ancak popüler analist, altcoin’lerin %90’ının “çöp” olduğu iddia ediyor. Ayrıca analist, bu altcoin’lerin hikayelerinin “felaketle sonuçlanacak bir başarısızlık” ile biteceği konusunda da uyarıyor.

Polkadot’un hâlâ süper, çok ateşli olduğunu ve önümüzdeki yıllarda büyük bir oyuncu olacağını düşünüyorum. Hâlâ Polkadot satın alıyorum ve Polkadot ekosistem oyunları da çok ama çok iyi iş çıkarabilir.

Lark Davis: Matic Network (MATIC) isimli altcoin’i izleyin! Çok yükseliş var

Lark Davis, çoğu “işlevsel olarak ölü” olduğu için akıllı sözleşme platformlarının çoğundan uzak durduğunu söylüyor. Ancak analist, Matic Network (MATIC) gibi Katman 2 ölçeklendirme çözümlerini izlemeyi öneriyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Örneğin Matic, zaten Katman 1 akıllı sözleşme platformlarının %90’ından daha büyük işleyen bir ekosisteme sahip. Yani bu, Ethereum için bir Katman 2 tamamlayıcısı. Göz kulak olmak çok ilginç. Matic’te çok yükseliş var.  Şu anda 2. Katman açısından lider.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Piyasa Analisti “Şimdi Bitcoin Alma Zamanı!” Dedi ve 3 Dev İndikatöre İşaret Etti!

Visa Yöneticisinden Bitcoin Açıklaması

Coin Ajans

Merkez Bankaları Topluluğu BIS’ten Dijital Para Açıklaması

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası