CoinAjans.com
Altcoin

Başarılı Analist, Ripple’ın Önümüzdeki Günlerde Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

Başarılı Analist, Ripple’ın Önümüzdeki Günlerde Göreceği Seviyeleri Açıkladı! 3

Kriptokoin.com – Kısa süre önce popüler kripto para birimi Ripple (XRP), ABD doları karşısında %18 ve Bitcoin’e (BTC) karşı %14’lük artış yaşadı. Bu durumda alıcıların sonunda kripto para piyasasına adım attığı bir boğa akışına neden oldu. Ancak Ripple, Çarşamba günü düşerek ABD doları ve BTC’ye karşı değer kaybetti. Son birkaç gün içinde BTC’ye karşı kripto para biriminin etkinliğini gösteren aşağıdaki tabloya bakın.  

FairSpin

Başarılı Analist, Ripple’ın Önümüzdeki Günlerde Göreceği Seviyeleri Açıkladı! 15

Calmly: Ripple, Bitcoin karşısında yüzde 22
düşüş görecek

Analistlere göre, son fiyat düşüşü ile Ripple’ın fiyatı, Bitcoin karşısında artıştan önceki yere geri döndü (eksi yüzde bir veya iki). Popüler analistler, bu düşüşün daha büyük bir hareket düşüklüğünün öncüsü olduğunu söylüyor. Başarılı analist ve trader Calmly, bir süre önce bir varlığın hızlı büyümesinin ve müteakip düşüşün, temel direncin düşüş eğiliminde olduğunu ve bu direncin orta vadede bozulmadan kaldığını gösterdiğini belirterek aşağıdaki XRP/BTC ticaret grafiğini paylaştı.

Popüler analist açıklamalarının devamında, çiftin 2000 Satoshi’nin altındaki fiyatlara yani %22 oranında düşmesinin tamamen mümkün olduğunu kaydetti. Bu çiftin düşüş durumu analiste göre, LINE (Japonya ve Kore gibi ülkelerde milyonlarca kullanıcısı olan bir Asya sosyal medya devi) tarafından işletilen ve başlatılan kripto para birimi borsası BitBox’ın kısa bir süre sonra XRP’yi, özellikle de varlığın çiftlerini pltatformundan kaldıracağı haberiyle tetiklenebilir. 

StormGain

Başarılı bir analiste
göre, Ripple önümüzdeki aylarda %130 yükseliş yaşayacak

Şirket kripto paranın
neden delist edildiği konusunda, bu konunun ana hatlarını çizen bir mektup
yazdı:

BITBOX’ta işlem gören tüm paraları sürekli izliyoruz. Bir kripto para, performansına, güvenilirliğine, likiditesine veya yasal ve düzenleyici gerekliliklerine bağlı olarak standartlarımızı karşılamıyorsa, borsalarımızdan delist edilir.  Varlıklarınızı ve ilgi alanlarınızı korumak için, kritik bir karar almadan önce yeterli bildirimi yaparız.

Calmly, XRP/BTC için daha kötüsünden korkarken, bazı analistler, popüler altcoin’in ABD dolarına karşı eğiliminin hala olumlu olduğundan emin. Başarılı analist Michael Van De Poppe,  XRP’nin önümüzdeki aylarda %130 yükseliş kaydetmenin eşiğinde olduğunu belirtti. Analist altcoin için mevcut fiyat hareketinin Aralık 2015 ve Ocak 2016 aylarında görülen dip paternine çok benzediğini ve ardından kripto paranın büyük bir artış gösterdiğini vurguladı. 

“Epik Ralli” Diyen 3 Usta Analist, Ripple’ın Göreceği Seviyeleri Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Nexo

100 milyon dolarlık sigorta kapsamı ile Stablecoin’ler, Dolar, Euro ve Pound ile yıllık yüzde 8’e kadar faiz kazanın.
Yıllık sadece yüzde 5,9 faiz ile Anlık Kripto Kredi Kapsamına katılın.

Reklam

İlgili Haberler

Tether darphanesi USDT basmaya devam ediyor: Yükseliş işareti mi?

Coin Ajans

“Kilit İndikatörler, Ripple’da Yüzde 5.500’lük Bir Rallinin Müjdesini Veriyor!”

Coin Ajans

Sıcak Gelişme: Popüler Bitcoin Borsası Binance 18 Altcoin’i Listeleyebilir!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası