CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Başarılı Analistler Bitcoin’in Ekim’de Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), son birkaç haftadır yatay hareket ediyor. Fiyat 10.000 dolarlık psikolojik seviyenin üzerinde kalmayı başarsa da bir süredir beklenen 12.000 doları bir kenara bırakın 11.000 doları kırmayı dahi başaramadı. Kısa ve uzun vadede Bitcoin için gelecekte ne var? Bu makalede, Ekim 2020’de Bitcoin’in görebileceği seviyeler konusunda size bir fikir vermek için Bitcoin fiyat tahminlerini tartışacağız…

Lider kripto para Bitcoin (BTC)’e genel bakış

Bitcoin, şimdiye kadar oluşturulan ilk kripto para birimi ve ilk olarak 2009 yılında piyasaya sürüldü. O zamandan beri, birçok başka kripto para birimi piyasaya sürüldü, ancak Bitcoin piyasa değeri açısından lider kripto para birimi konumundadır. Bitcoin, diğer kripto paraların çoğunun aksine, 21 milyon tokenlik bir sınırlı arza sahip. Bu da hiçbir zaman 21 milyon Bitcoin’den fazlası olamayacağı anlamına gelir.

Bitcoin’in 12.000 dolar civarında seyredeceğini, ancak Ekim ayında 13.953 doları geçmeyeceğini tahmin ediyor. 

Tradingbeasts.com analistleri: Bitcoin Ekim ayında maksimum 12.039 dolara yükselecek

Tradingbeasts.com analistleri, Bitcoin’in Ekim ayında maksimum 12.039 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Ayrıca analistler, ayın kapanış fiyatının 9.631 dolar olacağını tahmin ediyor.

Sonuç

Analistlere göre Bitcoin, piyasaya sürüldüğünden bu yana yaklaşık %8.000 yatırım getirisi ile kârlı bir varlık olduğunu kanıtladı. Buradaki tahminlere bağlı kalarak yatırım yapmamanız gerektiğini unutmayın. Çünkü Bitcoin riskli bir varlıktır ve sermayenizin tamamını kaybedebileceğinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle piyasa araştırması yaparak bilinçli yatırım kararları vermelisiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Piyasanın Gözde Trader’ı Bitcoin’in Hedeflediği Seviyeleri Adım Adım Açıkladı!

Bu iki altcoin yeni tüm zamanlar rekoru kırarken Bitcoin dominansı son 3 ayın en düşük seviyesinde

Çarpıcı İddia: Venezuela, Türkiye’den İthal Ettiği Ürünlerin Ödemesini Bitcoin ile Gerçekleştirdi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası