CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Başarılı Analistten Alışılmadık Tahmin: Tek Mumla Bitcoin Bu Seviyelere Işınlanabilir!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC) 7.500 doları geri alamadığından, yatırımcılar arasında hala negatif duygu hakim. Trader Joel Birch ise alışılmadık bir BTC tahmini yayınladı.

Trader Joel Birch alışılmadık bir Bitcoin tahmini paylaştı!

Staked yatırım hizmetinin kurucusu ve dijital varlık trader’ı Joel Birch, Bitcoin’in (BTC) beş haneli sulara nasıl döneceğini açıkladı. Popüler analist Joel Birch, Bitcoin (BTC) fiyatının ve işlem hacminin korkunç “Kara Perşembe” gününden bu yana farklı yolları izlediğini fark etti. Bu bilgi boğalar için iyi haber olarak tercüme edilmeyebilir. Joel Birch her iki trendin de %20 kanallara düştüğünü vurguladı ve ekledi:

Bir aydır %20’lik bir kanal içinde hacim düşerken BTC  fiyatı artıyor. Bu düşüş AF, bu yüzden bir mumla 10 bin dolara geri gidebiliriz.

Başarılı Analistten Alışılmadık Tahmin: Tek Mumla Bitcoin Bu Seviyelere Işınlanabilir! 4
Başarılı Analistten Alışılmadık Tahmin: Tek Mumla Bitcoin Bu Seviyelere Işınlanabilir! 5

Bu, lider kripto para birimi için fazlası ile ayı beklentilerini gösteriyor, ancak analist sadece kısa vadeli bir görünüm olduğunu ekliyor. Analiste göre, Bitcoin (BTC)’in kartlarında 10.000 doların üzerinde hızlı bir artış var. Trader yeşil bir mumda görülebileceği gibi Bitcoin’in meteorik olacağını garanti ediyor. Joel Birch’ın Twitter takipçileri hangi mumdan bahsettiğini (dakika veya saat) analiste sordu ve bu muhteşem pompanın ne zaman geleceğini tahmin etmeye başladılar.

Tek bir yeşil mum Bitcoin’i 10 bin dolara gönderebilir mi?

Uzmanlara göre, Joel Birch’in öngörüsü kulağa gerçekçi geliyor. Toplam işlem hacmi düşük olduğunda, sipariş defterlerinde likidite yoktur, bu nedenle varlık fiyatları manipülasyona tabidir. Bu nedenle uzmanlara göre, Bitcoin (BTC) sahipleri başka bir boğa piyasasının başlamasından önce birkaç çirkin salıncak için hazırlanmalıdır.

Twitter’da takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Son Dakika: Popüler Türk Bitcoin Borsası Paribu’da Güvenlik İhlali!

Coin Ajans

Saygın Ekonomist Son Bitcoin Dump’ının Nedeni ile Altın, BTC ve Gümüş Tahmini Açıkladı!

Bakkt Bitcoin Opsiyonları yaklaşırken, BTC işlemleri rekor kırıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası