CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Başarılı Trader’lar Açıkladı: İşte Bitcoin’in Geleceğini Belirleyecek Seviyeler!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), geçen hafta 11.200 dolarlık yükseklerden yoğun bir düşüşün ardından şu anda bir konsolidasyon aşamasına yakalanmış durumda. Kripto para birimi o zamandan beri düşüyor, ancak boğalar kısa süre önce güç toplayarak fiyatı bir miktar yükseltmeyi başardı. Buradaki toparlanma önemli ve kripto para biriminin alıcıları arasındaki güce işaret ediyor. Bununla birlikte, Bitcoin güçlü bir ivme bulamadı ve boğalar ve ayılar mücadele ederken kısa vadeli görünüm belirsizliğini koruyor. Ünlü bir analist ise Bitcoin’deki kritik seviyelere dikkat çekiyor ve Bitcoin’in geleceğini belirleyebilecek teknik faktörleri vurguluyor.

Ünlü bir analist Bitcoin’deki kritik seviyelere dikkat çekiyor

Kısa süre önce ayılar, Bitcoin‘in fiyatını 10.200 dolara kadar düşürdü. Bu, fiyatının bir miktar destek bulabildiği ve toparlanabildiği seviyedir. Şimdi boğalar, kısa vadeli bir yükseliş trendi başlatmaya çalışıyor. Ancak bu yükseliş eğilimi kısa sürdü ve BTC 10.700 dolarlık bölgeye ulaşır ulaşmaz durdu. Bitcoin şu anki fiyatı olan 10.600 dolar ile işlem görüyor. Analistlere göre yakın vadede, kripto paranın trendinin büyük ölçüde 10.500 dolara bağlı olabileceği görülüyor.

Başarılı Trader’lar Açıkladı: İşte Bitcoin’in Geleceğini Belirleyecek Seviyeler! 3

Çünkü bu, kripto para için önemli bir nokta olduğunu kanıtladı. Kripto para biriminin kısa vadeli görünümü hakkında yorumda bulunan Teddy isimli analist, yakından izlediği birkaç önemli seviye olduğunu açıkladı. 10.500 dolar bu seviyelerden biri, ancak analist aynı zamanda BTC’nin 10.000 dolarlık desteğine ve hızla yaklaşan azalan bir trend çizgisine nasıl tepki verdiğini de izliyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada işi basit tutmaya çalışıyorum: Long fiyat ilk gri kutunun altında ve daha büyük ‘üçgen’ içinde kaldığı için önyargıyı azaltın… Doğrulanmış olacaksınız. Boğa eğilimi, fiyat çapraz direnci aştığında, finansal özgürlük oradadır. Yavaşça oynayın.

Bitcoin’in yükseliş trendine girdiğini göstermek için 10.760 doların üzerine çıkması gerektiğini söyledi. Bu seviye, analistin dikkatle izlediği bir seviye. Josh Rager bu kritik seviye hakkında şu açıklama yaptı:

Bitcoin’i oldukça yakından takip ediyorum. Ancak aylık kapanışa sadece bir hafta kaldı ve fiyatların Eylül sonuna kadar 10.760 doların üzerine çıkmasını isterim. SPX ve DXY iyi oynarsa Bitcoin’in iyi olacağını düşünüyorum.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Deutsche Bank Araştırması: Bitcoin “Işık Hızında” Büyüyecek, Ancak Nakit Parayı Yerinden Edemeyecek

Coin Ajans

Bitcoin küresel piyasalardan ayrışmaya başladı

Coin Ajans

Çin Hesapları Dondurdu – Bitcoin’ler Madencilerin Elinde Kaldı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası