CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Basılan 60 Milyon USDT Bitcoin İçin Ne Anlam İfade Ediyor?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Kripto para piyasasında iki gündür devam eden bir düşüş dalgası içerisindeyiz. Bu düşüş dalgası içerisinde kripto para dünyasında önemli koin işlemlerini izleyen Twitter hesabı Whale Alert 60 Milyon USDT’nin basıldığını bildirdi.

Bu gelişmenin ardından Tether’dan 35 Milyon USDT Binance’e, 13 Milyon USDT ise Huobi’ye gönderildi.

Bitcoin düşüşk seviyelerde işlem görürken basılan bu USDT dikkat çekmiş durumda. Şimdi herkes Bitcoin’in bir sonraki hareketine yönelik olarak basılan USDT’nin ne katkıda bulunacağını merak ediyor.

Genelde basılan USDT’ler bir pump beklentisi olarak yorumlansa da oluşan riskli havanın Bitcoin’e bir yükseliş getirip getirmeyeceği henüz bilinmiyor.

En büyük tokenize edilmiş dolar koini USDT’yi piyasaya süren Tether, geçtiğimiz ay altın destekli Tether Gold’u piyasaya sürmüştü. Ethereum blokzincirinde varlığını sürdüren Tether Gold, şu anda yaklaşık 25 milyon dolarlık, yani 16.000 XAUt’lik token basmış durumda. Şirket, Tether Gold’un geleceğinden de oldukça umutlu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

11 Ocak 2020: Kripto para piyasalarında son durum

Coin Ajans

Kara Perşembe’yi Bildi! İşte Ünlü Ekonomistten Altın, Bitcoin, Dolar, Ripple ve Ethereum Tahmini

İşte Bitcoin’in Bugün Görebileceği ve İzlenmesi Gereken Seviyeler

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası