CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

BAT balinalarının gözünü kan bürüdü: Görülmemiş alım baskısı TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Basic Attention Token, BAT balinaları olağan üstü alım yapıyor. Bugün kripto para piyasalarının en çok kazandıran tokenı BAT oldu.


BAT balinaları alışverişte

Bugün kripto para piyasalarının genelinde değer kaybı yaşanırken BAT yer çekimine meydan okuyor. BAT fiyatlarında yüzde 10 civarı değer artışı yaşanıyor. BAT yazının kaleme alındığı saatte 29 cent’ten işlem görüyor. CoinMarketCap sıralamasında 29’uncu sırada işlem görüyor.

BAT balinaları son 5 günde toplam BAT arzının %6’sı kadar alımda bulundu. Sadece bir balina BAT mevduatını 53.63 milyondan 126.92 milyona arttırdı.

koinmedya_brave

Santiment bugün yayınladığı tweet’inde yüklü alımlara dikkat çekti. ERC-20 tokenlarından BAT ve Rep’e yönelik balina ilgisi dikkat çekiyor. Balinalar piyasada işlem göre BAT arzının %5.94’ü; Rep tokenın ise %4.51’i kadar alımda bulundu.

Aşağıdaki grafikte BAT token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. BAT fiyatları sırasıyla 50, 100 ve 200 dönemlik hareketli ortalama seviyelerinin üstünde işlem görüyor. Fiyatları pozitif bir trendde hareket ediyor.

BAT balinaları BAT balinalarının gözünü kan bürüdü: Görülmemiş alım baskısı

Fiyatlardaki canlılığı MACD değerlerinde de görüyoruz. Bu arada MFI değerlerinin aşırı alım bölgesine girerek trend değişimi sinyali verdiğini belirtmekte yarar var.

koinmedya_brave

BAT, Mart krizinin etkisi ile 11 cent’e kadar gerilemişti. Şimdi bu krizin etkilerini tamamen giderdiğini görüyoruz.

BAT tüm zamanların rekorunu 4 Ocak 2018’de 98 cent’e çıkarak kırdı. 16 Temmuz 2017’de ise 6.6 cent ile en düşük değerini gördü.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin’in mucidi Satoshi Nakamoto kim? TAKİP ET

Ethereum 6 aylık akümülasyon dönemi sona ermiş olabilir: Hedef 340 dolar

Coin Ajans

Kârlılıkta Ethereum Bitcoin’i geçti! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası