CoinAjans.com
Altcoin

BCH, BNB, EOS, TRX fiyat analizi

fairspin_koinmedya

BCH, BNB, EOS, TRX fiyat analizi. Kripto para piyasasının toplam değeri ve Bitcoin (BTC) boğa momentumu kazanmak için ter döküyor. Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Ripple, BCH, Tron (TRX), Litecoin ve EOS da zor anlar yaşıyor.


BCH, BNB, EOS, TRX fiyat analizi

Kısa süreli aşağı yönlü hareketten sonra Bitcoin Cash, ABD Doları karşısında 205 dolar seviyesinde destek buldu. BCH/USD paritesi şu an 205 dolar destek bölgesinin üzerindeki fiyat aralığında işlem görüyor ve 215 dolar seviyesinde güçlü dirençle karşı karşıya.

Bir sonraki direnç ise 225 dolarda. Bunun üzerine çıkışın ise 240 dolar seviyesine düzgün bir yükseliş başlatma ihtimali var. Aşağı yönde ise 200 doların altından kapanış, yeni bir düşüş hareketi başlatır.

İlgili – Haftaya başlarken Bitcoin durum analizi

Binance Coin, EOS ve Tron

EOS fiyatı 2.500 dolar ve 2.600 dolar destek seviyelerinin üzerine yerleşebildi. Buna rağmen fiyat 2.850 dolar direnç bölgesini geçmede zorluk yaşıyor. Eğer başarırsa, boğaların bir sonraki durağı 3.000 dolar olur. Aşağıda ise sadece 2.500 doların altında kapanış boğaları zor durumda bırakabilir.

Tron fiyatı şu an kilit 0.0150 dolar destek bölgesinin üzerinde konsolide oluyor. Yukarıda TRX fiyatı 0.0158 dolar ve 0.0160 dolar seviyelerinde direnç ile karşı karşıya. 0.0160 dolar direncinin üzerine başarılı bir kapanış, fiyatı 0.0165 dolar ve 0.0167 dolar seviyelerine doğru götürür.

Binance Coin (BNB) ise 14.50 dolar ve 15.00 dolar destek seviyelerinin üzerinde sıkışıp kalmaya devam ediyor. Yukarıda 16.00 dolar bölgesinde güçlü bir direnç oluşuyor. BNB fiyatı 16.00 dolar direncinin üzerine yerleştiğinde kısa vadede boğa momentumu kazanabilir.

İlgili – Ölen altcoin sayısı giderek artıyor

BCH, BNB, EOS, TRX fiyat analizi. Kripto para piyasasının toplam değeri ve Bitcoin (BTC) boğa momentumu kazanmak için ter döküyor. Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Ripple, BCH, Tron (TRX), Litecoin ve EOS da zor anlar yaşıyor.

Kripto para piyasası toplam değeri 4 saat grafiğine bakalım. Grafikte 208 milyar dolar direnç bölgesinde bir ayı tepkisi var. Kripto piyasası değeri 200 milyar doların altına geriledi ve 188 milyar dolar bölgesini test etti. Şu an yukarı yönlü düzeltme yapıyor. Ancak yine de 200 dolar bölgesinde birçok dirençle karşılaşacak.

Bitcoin, Ethereum, TRX, LTC, EOS, Ripple, ADA, XLM, WTC, BCH ve ICX’te yeni bir yükseliş için piyasa değerinin 200 milyar dolar ve 208 milyar dolar direnç seviyelerini geçmesi gerekiyor. Eğer geçemezse, 182 milyar dolar ve 175 milyar dolara doğru daha fazla düşebilir.

Kaynak

İlgili Haberler

Altcoinler 2x-3x yaparken Ripple coin neden sürünüyor? İşte 3 temel neden

2020’de en karlı kripto madenciliği hangi coinde?

Coin Ajans

Çin En İyi ve En Kötü Kripto Paraları Açıkladı! İşte Derecelendirmenin Tam Listesi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası