CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

“Benzersiz Bir Patlama!”: İşte Derecelendirme Devinden Altın, Bitcoin ve Altcoin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ünlü kripto derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings’in analistlerine göre, Covid sonrası dünyaya yönelik beklentiler Bitcoin’in yükselişi için yakıt görevi görüyor. Ayrıca Weiss Ratings analistleri, altın gibi diğer güvenli liman varlıklarının parlaklığını yitirdiğini belirtiyor. Analistlere göre, Covid sonrası dünya Bitcoin patlamasını ve altın çöküşünü güçlendiriyor.

“Benzersiz Bir Patlama!”: İşte Derecelendirme Devinden Altın, Bitcoin ve Altcoin Tahminleri 5
Kaynak: Weiss Crypto Ratings

Weiss Ratings analistleri: Altın parlaklığını yitirdi! Bitcoin ise yükseliyor

Yakın tarihli bir gönderide Weiss Ratings analistleri Juan Villaverde ve Bruce Ng, ilaç devleri Pfizer ve Moderna’nın Covid-19’a karşı etkili aşıları olduğunu duyurmasının ardından piyasayı değerlendirdiler. Weiss Ratings analistleri, yatırımcıların portföylerini yeniden düzenlemeye başladıklarını ve uygulanabilir bir aşı olasılığını fiyatlandırdıklarını belirtiyor.

Weiss Ratings analistlerine göre, altın ve tahviller piyasadaki değişimin kurbanı olurken, Bitcoin değerini koruyabildi.  Hatta Weiss Ratings analistlerine göre, Bitcoin dünyanın “salgın sonrası hızlı bir iyileşme” yaşayacağı varsayımı altında gelişti. Weiss Ratings analistleri konuya yönelik şunları söyledi:

Altın fiyatları o zamandan beri temelde suda ölü durumda. Tahviller, Pfizer sonrası düşüşlerinin yalnızca üçte ikisini geri çekmeyi başardı. Öte yandan Bitcoin, kısa sürede 17.000 dolar, 18.000 dolar ve 19.000 dolara ulaştı.

“Benzersiz Bir Patlama!”: İşte Derecelendirme Devinden Altın, Bitcoin ve Altcoin Tahminleri 6
Kaynak: Weiss Crypto Ratings

Weiss Ratings analistleri: Covid sonrası Bitcoin ve altcoin’ler tek güvenli liman varlıkları olacak!

ABD merkezli analiz firması Weiss Crypto Ratings’in analistleri, altcoin piyasasındaki toparlanmaya da değindi. Analistler, Pfizer aşı haberlerine yanıt olarak kripto para fiyatlarının Bitcoin ile birlikte yükseldiğini belirtiyor. Juan Villaverde ve Bruce Ng, Covid sonrası bir dünyada kripto para birimlerinin tek güvenli liman varlıkları olabileceğini ve kripto piyasasının bu olasılığın farkında olduğunu iddia ediyor. Weiss Ratings analistleri konuya yönelik şunları söyledi:

Kripto varlıkları, en son teknoloji ve sağlam paranın kesişme noktasında tek başına duruyor. Bu onları, itibari paraların yaklaşan dijitalleşmesine ve hızlandıracakları pervasız para politikalarına karşı tek kesin savunma haline getiriyor. Tek uygulanabilir güvenli bölgenin kripto olacağı Covid sonrası bir dünyaya hızla yaklaşıyoruz. Bunu düşün.

Analistler, dünya dijital varlıkları kucakladıkça kripto para piyasalarının benzersiz bir patlama yaşayacağını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

“Bitcoin’i Artık Daha Çok Seviyorum”: Milyarder Paul Tudor Jones, Ralli Sonrası Yorumlarını Paylaştı

BTC haftalık grafiği bize hakim yön hakkında neler söylüyor?

Coin Ajans

Bitcoin Fiyatı Bugün Ne Kadar Yükselebilir? Deneyimli Analist Açıkladı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası