CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Binance Bir Bankaya Yatırım Yapmayı Planlıyor

kripto para haber coinajans

Finance Magnates tarafından yapılan habere göre Binance, bir bankaya yatırım yapmak için harekete geçti.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Lihtenştayn’daki Vaduzer Union Bank’e yatırım yapmayı planlıyor.

Bankaya Yatırım

Zürih’teki Wolfram Kuoni adlı bir avukatın açıklamalarına göre Binance, yaşanan çeşitli sorunlar nedeniyle iflasın eşiğine gelen Vaduzer Union Bank’e yatırım yapmayı planlıyor. Kuoni, 19 Kasım 2019 tarihinde Union Bank AG’nin hissedarlarına gönderdiği mektupta şu ifadeleri kullandı:

Dün Mali Piyasalar Otoritesi (FMA) ve küresel bir kripto para borsası işleten Binance’in temsilcileriyle bir toplantı düzenledik.

Union Bank AG’nin, iflas sürecinde herhangi bir sorun yaşamaması için FMA tarafından belirlenen tarihe kadar yeni bir hissedar bulması ve yatırım alması gerekiyor. Görünüşe göre Binance, bu süreçte bankaya yatırım yaparak bankanın hissedarlarından biri olmayı planlıyor.

Finance Magnates tarafından yapılan habere göre eğer Mali Piyasalar Otoritesi, Binance’in Union Bank’e yatırım yapmasına onay verire şirketin havuz hesabına 15 milyon dolar para aktarması gerekecek.

 

İlgili Haberler

Yearn Finance (YFI) sadece 36 saatte yüzde 135’i buldu

Binance Yeni Bir Kripto Para Borsası Açıyor!

Uzmanı konuştu: Tam Bitcoin alma zamanı TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası