CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Binance Bitcoin Raporu: BTC yerinde sayarken; sahne altcoinlerin! TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Binance Bitcoin ve altcoinlerin piyasa görünümü ile ilgili değerlendirmelere yer veriği bir rapor yayımladı. Raporda, 5 altcoinin sergilediği müthiş performansa dikkat çekilirken, Bitcoin volatilitesi için önemli olan metriklerden bahsediliyor.


Binance Bitcoin Raporu: Sahne altcoinlerin! İşte 5 assolist altcoin

Binance, kripto piyasalarının mevcut görünümü hakkında bir genel değerlendirme metni yayımladı. Binance Bitcoin raporunda, BTC’nin son bir aydır düşük volatile sergilerken; bazı altcoinlerin müthiş performaslarla göz doldurduğundan bahsediliyor.

Popüler kripto para borsası, Bitcoin yatırımcılarının çoğunun büyük bir hamle beklentisiyle, istikrarlı bir şekilde hodl etmeye devam ettiğini söylüyor.

Binance Bitcoin Raporu: BTC yerinde sayarken; sahne altcoinlerin!

koinmedya_brave

Binance Bitcoin raporunda yer alan açıklamaların bir kısmı şöyle:  

“Dar işlem aralığı yüzünden, Bitcoin’in 30 günlük volatilitesi, Ekim 2019’dan bu yana en düşük seviyesini gördü. Bu da yatırımcıların HODL konusundaki ısrarlarını destekleyen bir gösterge; fiyatın yönüne dair herhangi bir eğilim olmadığını gösteriyor.

Daha önceki gözlemlere göre, tarihsel paternler, volatilite sıkışmasının genellikle büyümeden önce geldiğini ve bunun sonucunda da bir patlama veya aşağı yönlü bir kırılma gerçekleştiğini gösteriyor.

Ayrıca, tarderlar, Bitcoin’lerini satmaya teşvik edilmediklerini düşünüyorlar. Dolayısıyla, bu düşük volatilite, HODL edilen miktarın artmasıyla ilişkilendirilebilir. Ayrıca haziran ayında açık pozisyonlarda artış gözlemledik.

 Binance Bitcoin Raporu: BTC yerinde sayarken; sahne altcoinlerin!

Binance, kripto piyasasında haziran ayına dair yaptığı performans analizinde, tüm kriptolar arasında beş altcoinin ön plana çıktığını söylüyor.

“Genel olarak, kripto para birimleri birbirinden farklı performanslar sergiledi. Pek çok büyük kripto para birimi negatif getiri sağlarken, LINK, ADA, BAT, VET ve IOST gibi piyasa değerine göre orta ve küçük kripto para birimleri adeta yıldız gibi parladı. Özellikle, VET geçtiğimiz ay olağanüstü bir performans gösterdi ve haziran ayında yatırımcılarına %40‘tan fazla kar (ROI) sağladı. ”

Binance, önümüzdeki ay için Bitcoin’in işlem hacminin ve 9.300$ seviyesindeki desteğin, dikkat edilmesi gereken iki önemli metrik olduğunu söylüyor.

koinmedya_brave

“Bitcoin, 9.300 dolarda yer alan kilit seviyesinin üzerinde kalırsa, 10.000 doları yeniden test etmek için yeterli gücü elde edecektir. Bununla birlikte, önceki denemelerde başarısız olduğu göz önüne alındığında; 10,000 dolarda yoğun bir satış baskısı ile karşılaşması da muhtemel görünüyor.

Bu nedenle, Bitcoin’in böyle bir hamle için önemli ölçüde hacim toplaması gerekiyor. Ve bu konuda başarılı olması, haftanın geri kalanında yükseliş eğilimi için pozitif bir gösterge olacak. ”

Bknz: Bitcoin madencilik gücü patlama yaptıysa sırada BTC fiyatı var diyebilir miyiz?

Binance Bitccoin raporunun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Bitcoin hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Çakma Satoshi yine saldırıyor, bu sefer hedef DeFi TAKİP ET

Justin Sun Yeni Tron Projesini Açıkladı!

Coin Ajans

Rusya’da Kripto Para Yasağı Tasarısına Son İtiraz Adalet Bakanlığı’ndan

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası