CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Binance – Bitcoin SV Tartışması Yine Alevlendi: BSV, Binance Coin’i Geçti

kripto para haber coinajans

Bundan aylar önce, Binance CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı bir açıklamada Bitcoin SV’nin arkasındaki isim olan Craig Wright’ın sergilediği davranışlar sebebiyle Bitcoin SV’yi liste dışı edeceğini açıklamış ve bu hamle, bazı büyük kripto para borsaları tarafından da takip edilmişti.

O dönem için birçoklarının bitti gözüyle baktığı Bitcoin SV projesi ise, bir süredir gerçekten de çok büyük bir yükseliş trendinde.

Hatta son yükselişler ile, sektördeki en değerli kripto paralar arasında 7. sıraya kadar Bitcoin SV, bu yükseliş ile birlikte Binance’in kripto parası BNB’yi de geride bıraktı.

Şu anda 165 dolara kadar çıkan fiyatı ile yatırımcısını oldukça memnun eden proje ile ilgili olarak Twitter’da ve diğer sosyal mecralarda Binance tartışmaları da böylelikle yeniden alevlenmiş oldu.

Twitter’daki kripto para yatırımcıları, bu durumu oldukça ironik bulduklarını ifade ederken, Binance CEO’suna da mentionlar attı.

Bazı Bitcoin SV yatırımcıları da Binance CEO’suna sert sözlerle yüklenirken, CZ’nin her hamlesine rağmen Bitcoin SV’nin güçlü durduğunu belirtti.

Öte yandan Bitcoin SV, son yükselişi ile EOS’u da geride bırakmayı başardı.

İlgili Haberler

Ethereum 2.0 nedir ve neler değişiyor?

Meşhur Bitcoin tahmininin ardındaki isim kimliğini neden gizlediğini açıkladı

Cardano kurucusu, 8 kurucudan 7’sinin neden Ethereum’u terk ettiğini açıkladı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası