CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Binance CEO’su: “2020 altcoin sezonu resmen başlamıştır” TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

2020 altcoin sezonu resmen başlamıştır. Bu sözler Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya ait ve altcoin sezonunun başladığına inanıyor. Ayrıca Bitcoin’in hareketsiz kalması ile bir “stabil coine” dönüştüğünü düşünüyor.


2020 altcoin sezonu resmen başlamıştır

Chanpeng Zhao, lider kripto para borsalarından biri olan Binance’nin CEO’su. Son yaptığı açıklamada da kripto para piyasasında altcoin sezonunun başladığına olan inancını dile getirdi.

Yakın zamanda verdiği bir röportajda, Bitcoin’in sabit bir fiyat sergilediğini de belirterek, bundan dolayı bir “stabil coine” dönüştüğü şakasını dile getiriyor.

Son haftalarda altcoin piyasasının günlük grafiklerde çift haneli yükselişler ile bir yaz havasına büründüğünü görüyoruz. Bu ortamda Chainlink (LINK) gibi kripto paralar yeni zirveler kaydetti. DeFi sektörü de önemli ölçüde popülerlik kazandı. Buradaki bazı tokenlerin de değer olarak katlanarak büyüdüğünü görüyoruz.

koinmedya_brave

Sonuç olarak birçok kripto para uzmanı ve trader bir altcoin sezonu yaşadığımızı konuşmaya başladı. Bloomberg’e konuşan Binance CEO’su da altcoin sezonu söylemlerini doğruladığını bildirdi. Chanpeng Zhao, “Veriler şu an devam eden bir altcoin sezonu olduğunu gösteriyor.” ifadesini kullandı.

Chanpeng Zhao ayrıca Binance ve Binance Vadeliler’deki işlem hacminin yüzde 60’ının da altcoinlerden geldiğini belirtiyor. Ayrıca eskisinden çok daha fazla olduğunu da vurguluyor.

İlgili – Uzman görüşü: Yıl sonuna doğru kripto piyasası çıldıracak!

Chanpeng Zhao şöyle konuştu: “Ayrıca ikinci çeyrekte en iyi performans gösterenlere bakarsak, 31 Mart ile 30 Haziran arasında, Binance’de listelenen 200 coinden sadece üçü düştü. Bu da bence bir 2020 altcoin sezonu.”

koinmedya_brave

Buna rağmen Chanpeng Zhao, 2020 altcoin sezonunun arkasında olan belirli bir sebep de göremediğini belirtiyor. Zaman zaman Elon Musk’un Dogecoin ile ilgili tweetleri DOGE yükselişine sebep olabilir. Ancak piyasanın geri kalanı ile ilgili herkes bir tahmin yapabilir. Belirli bir ve geneli kapsayan sebep söylemek zor.

Bitcoin artık bir stabil coin mi oldu?

Altcoinlerin dalgalandığı bir ortamda, lider kripto para keskin hareketler sergilemekten kaçınıyor. Bitcoin birkaç haftadır 9,000 dolar ile 9,300 dolar aralığına oturuyor. Altcoinlerin kazançları da BTC’yi endişelendirmiyor görünüyor.

Chanpeng Zhao de Bitcoin’in 10,000 doları kıracak gücü nereden bulacağı bilmediğini de belirtiyor. Ardından ise bu kadar hareketsiz kalmasından dolayı Bitcoin ile ilgili “stabil coin” olduğu şakasını da yapıyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum long emirleri çıldırdı! Satan yok, alan çok! TAKİP ET

İşte en büyük Bitcoin yükseliş işareti! TAKİP ET

Apple Kurucusu ve Bitcoin Yatırımcısı Steve Wozniak’ta Coronavirüs Şüphesi!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası