CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Binance CEO’su Çıldırdı: Trilyon Dolarlık Bitcoin Tahminini Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance’nin CEO’suna göre, Bitcoin (BTC) 2 trilyon dolarlık piyasa değerine kolayca ulaşabilir.

Binance CEO’su: Bitcoin 2
trilyon dolarlık piyasa değerine kolayca ulaşabilir

Önde gelen kripto para birimi borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in dünyanın dört bir yanındaki hükümetler para baskısını artırdığı için ter dökmeden kolayca 2 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşabileceğini düşünüyor. Eğer ünlü CEO’nun tahmini gerçekleşirse tek bir kripto paranın fiyatı yaklaşık 100.000 dolara fırlayacak. 

Changpeng Zhao, alıcıların sadece nispeten küçük bir kısmının, kripto paranın piyasa değerini yukarıda belirtilen 2 trilyon dolar değerine itmesi gerektiğini söyledi. Gerçekten de uzmanlara göre, yalnızca ABD’deki coronavirüs yardım paketinin 6 trilyon dolara ulaşacağı göz önüne alındığında, bu hedef ulaşılmaz gibi görünmüyor. Bu, Casa Teknik Direktörü Jameson Lopp’a göre 50 Bitcoin ağına mal olan tarihteki en büyük mali bomba.

Changpeng Zhao’nun bu devasa tahmini neye dayanıyor?

Pakette, yakın zamanda repo operasyonlarını Mart ayı sonuna kadar günde 1 milyar dolara genişleten ABD Federal Rezervi’nin kredi potansiyelini artırmak için 4 trilyon dolar bulunuyor. Binance CEO’su, bazen aşırı derecede yanlış olan Bitcoin fiyat tahminleri nedeniyle eleştiri bombardımanına tutuluyor. Bitcoin hakkındaki son tweetinde ünlü CEO, yüzde 50 fiyat çöküşünün eşiğinde kripto paranın çok daha uzun süre 10.000 doların altında kalmayacağını düşündüğünü belirtti. Changpeng Zhao’nun tahmininden sonra fiyat yüzde 50 çakıldı.

Binance CEO’su Çıldırdı: Trilyon Dolarlık Bitcoin Tahminini Açıkladı! 3

Bu durum, tutmayan BTC tahminleri ile anılan Binance CEO’sunun trilyon dolarlık Bitcoin öngörüsünün neden takipçilerinin çoğu tarafından coşkuyla karşılanmadığını açıklıyor. Bununla birlikte Changpeng Zhao, BTC ve kripto paralar hakkında tahmin yapmaktan mutlu olduğu için ayıların tahminleri hakkında ne söylediği umurumda değil. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Ralli Henüz Bitmedi” Diyen Piyasa Analistinden, Sevindiren Ethereum Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Analistten Korkutan Altcoin Yorumu: “Dominasyon Yüzde 10’lara Gerileyecek”

Coin Ajans

Bu piyasa döngüsü analizine göre Bitcoin henüz dibi görmedi!

Coin Ajans

Bitcoin balinaları milyon dolarları taşıdı – neler oluyor?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası