CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Binance CEO’sundan Yeni Bitcoin Tahmini Geldi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin (BTC) fiyatının uzun süre 10.000 doların altında kalmayacağını tahmin ediyor.

Binance CEO’su: Bitcoin fiyatı
uzun süre 10.000 doların altında kalmayacak

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre, kripto alanındaki “sismik değişimler” nedeniyle Bitcoin (BTC)’in fiyatı çok daha uzun süre 10.000 doların altında kalmayacak. Piyasa değeri açısından bir numaralı kripto para birimi şu anda 9.114 dolardan el değiştirirken, boğalar kontrolü tekrar ele geçirmeye çalışıyor. Changpeng Zhao, Bitcoin meraklılarının heyecanını arttıran kripto para birimi endüstrisindeki olumlu haber telaşından bahsediyor. 

Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi, Hindistan Yüksek Mahkemesi yakın zamanda 2018 yılında ülkenin merkez bankası tarafından dayatılan  kripto yasağını kaldırdı. Bir gün sonra, Güney Kore nihayetinde kripto para birimlerini yasallaştırırken bir başka büyük atılım piyasa fiyatlarını yükseltti. Yakın zamanda kabul edilen mevzuat, yeni doğan varlık sınıfıyla ilgilenen yerel işletmelerin finansal otoritelere kaydolmasını gerektirir.  Dünün yüzde beş BTC fiyat rallisinin bu yasal dönüm noktalarına bağlanması mümkün. 

Changpeng Zhao’nun fiyat tahminleri dikkatli bir şekilde
değerlendirilmelidir

Ancak bu haberlerin etkisi, Bitcoin’i bir günde yüzde 40 yukarı iten görkemli Çin pompasının gerisinde kaldı.  Bununla birlikte, Changpeng Zhao’nun fiyat tahminleri dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir. Çünkü Changpeng Zhao daha önce Bitcoin’i 10.000 doların altında satanların kendilerini tokatlamak zorunda kalacaklarını söyledi. Ancak bu tahminin ne kadar yanlış olduğu daha sonra anlaşıldı.

“Ripple’ın Büyük Partnerinden Kritik Hamle ve Çarpıcı XRP Açıklaması” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin yeni bir ralli öncesi 6500 doları test edebilir – Neden?

Coin Ajans

Çin Bitcoin’i Yok Etmek Üzere Olabilir mi?

Trader’lar Bitcoin Fiyatının 13 Bin Dolara İnmesini Bekliyor: İşte Nedenleri

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası