CoinAjans.com
Altcoin

Binance Coin ayı flamasında hareket ediyor – Daha fazla düşer mi?

fairspin_koinmedya

Binance Coin ayı flamasında işlem görüyor ve daha fazla satış yaşama ihtimali var. Hatta formasyonun desteğini koruyamazsa, daha güçlü satış dalgası ile karşılaşır.


Binance Coin ayı flamasında hareket ediyor

Binance Coin, Kasım’ın ikinci yarısında yaşanan sert satışlardan sonra yeniden konsolidasyon moduna geri döndü. BNB fiyatı 22 dolarlık yerel zirveden 14 dolar dibe yaklaşık yüzde 35 düşüş yaşamıştı. Bu düşüş 13-22 Kasım tarihleri arasında görüldü. Bu düşüş ise Ekim boyunca görülen yükselişi takiben geldi. Bu yükseliş sırasında bir ayı formasyonu oluşmuş ve satıcılar da bunu kullanmasını bilmişti.

BNB fiyatı şu an üç ayın en düşük seviyesinden işlem görmeye zorlanıyor. Satıcılar da Haziran’dan bu yana Binance Coin üzerinde kontrol sağlamaya devam ediyorlar ve aşağı yönlü baskı da sürüyor. 2019 yılının başlarında ise çok güçlü bir yükseliş yaşanmış ve kripto para yüzde 600’lük bir ralli kaydetmişti. BNB/USDT 39 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştı. Ayılar ralli sonrası satışlara devam ederken, o zamandan bu yana da ayı trendi hakim.

İlgili – BCH, BNB, EOS, TRX fiyat analizi

Yukarıda bahsedilen tüm zamanların en yüksek değerinden sonra BNB fiyatı yüzde 65 düştü. Fiyat yakın zamanda 13.85 dolar ile dip gördü. Burası aynı zamanda fiyatı üç haftadır tutan haftalık destek seviyesi. Burada potansiyel bir çift dip olabilir. İlki 23 Eylül’de yaşanmış ve ikincisi de 18 Kasım’da. Eğer bu kitaplardaki formasyonu doğrularsa o zaman da boyun seviyesi olarak 21.50 dolar beklenebilir.

Binance Coin ayı flamasında işlem görüyor ve daha fazla satış yaşama ihtimali var. Hatta formasyonun desteğini koruyamazsa, daha güçlü satış dalgası ile karşılaşır.

BNB/USDT günlük grafiği

Ayı flaması yapısı

Bu ayrıntıları göz önüne alarak, BNB/USDT fiyatının şu an konsolide olduğunu söyleyebiliriz. Bununla da grafikte bir ayı flaması oluştu. Daralma ise 23 Kasım’dan bu yana devam ediyor. Bu formasyon ile ilgili olarak ise Binance Coin fiyatının daha fazla düşüş baskısı altında olduğunu görüyoruz. Flamanın alt trend çizgisi 14.80 doları izliyor ve bu seviyeyi tutmada başarısızlık daha güçlü bir satış dalgası getirebilir.

İlgili – Binance’de ani çöküş Bitcoin fiyatını 680 dolara kadar çekti

Yukarıdaki flama yapısı doğrultusunda, yeni bir satış dalgası beklenebilir. Mevcut piyasa fiyatı açısından short pozisyonlar cazip gelebilir. Aşağıdaki hedefler 12 dolar, 11 dolar ve daha sonra ise 9.5 dolar. Durma emirleri ise flamanın üzerinde 16.55 dolara yerleştirilebilir.

Kaynak

İlgili Haberler

Nano coin nedir ve Nano coin nasıl alınır? Detaylı kripto rehber

Coin Ajans

“Altcoin’lerin Evi” Olan Ünlü Borsadan, Yatırımcılara Kritik Uyarı!

Coin Ajans

XRP ve Ethereum Classic Vadeli İşlemlerini Başlatan OKEx’te Sırada İki Altcoin Var

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası