CoinAjans.com
Kriptopara Haber

”Binance Coin ETP’sine İlgi Büyük”

kripto para haber coinajans

İsviçre merkezli kripto para yatırım ürünleri şirketi Amun’un yöneticisi, Laurent Kssis, yaptığı açıklamada Binance Coin’e endeksli ETP ürününe kurumların çok büyük bir ilgi gösterdiğini söyledi.

Başarılı yönetici, şirket olarak önümüzdeki dönemde Londra, Zürih, Milano ve İskandinavya’nın bazı şehirlerinde yatırımcılar ile bir araya gelecekleri ifade ederken, konunun ise Binance Coin ETP’si olduğunu belirtti.

Kssis, bu görüşmeler için belirledikleri zaman aralıklarının dolduğunu ifade ederken, ürüne ilgi duyan kurumsal yatırımcıların hepsiyle görüşebilmek için ek toplantılar da düzenleyeceklerine vurgu yaptı.

Bu yatırımcıların, kripto paraları kendi portföylerine dahil etmek için çok büyük bir ilgi duyduğunu belirten Kssis, bunun da kripto para sektörü için çok güzel bir gelişme olduğunu söyledi.

Ne Anlama Geliyor?

Kurumsal yatırımcıların Binance Coin ETP’sine duydukları ilgi elbette ki çok güzel. Ancak bu ilginin nasıl sonuçlanacağını ise bekleyip görmek gerekiyor. Otoriteler, ürüne ilgi duymanın, satın alma garantisi olmadığına dikkat çekiyor.

Öte yandan Amun yöneticisi Lanre Jonathan Ise de, yaptığı açıklamada Binance’in BNB’nin arzını rutin olarak düşürmesinin, kurumsal yatırımcılara en fazla çekici gelen alan olduğunu da belirtti.

İlgili Haberler

OMG’ye Tether dopingi: 22 ayın zirvesine çıktı

Kripto para piyasalarındaki son çöküşün 3 büyük avantajı

Coin Ajans

Dow Jones vadeliler 300 puan düşerse!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası