CoinAjans.com
Kripto Analiz

Binance Coin fiyat analizi: BNB nereye gidiyor? Tahminler, teknik göstergeler

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Sinao Sivand’ın Binance Coin fiyat tahmini, kripto para biriminin fiyat artışına devam etmeden önce aşağı yönlü kısa bir geri çekilme göreceğini gösteriyor. Analiste göre BNB fiyatının uzun vadede 56 dolar seviyesine ulaşması olası.

4 Ocak’ta BNB fiyatı 39,50 doların altına düştü.

1 günlük BNB fiyat grafiği

Binance Coin fiyat analizi: BNB nereye gidiyor? Tahminler, teknik göstergeler 4

2021’de kripto para, yeni yıl serüvenine Bitcoin’in ayak izlerini takip ederek başladı. Binance Coin, Bitcoin’in yükseliş trendini takip ettikten sonra 4 Ocak’ta 43,50 doları aştı. BTC/USD çifti yükseliş momentumunun tükenmesinin ardından fiyat düzeltmesi yaşadığı için BNB fiyatı da geriledi ve 38,50 doların altına geriledi. Kripto para, 4 Ocak’ta altı saatten kısa sürede 5 doların üzerinde geriledi. Kripto para biriminin yaklaştığı en yüksek fiyat 46,46 dolar olurken, kripto varlığının vurduğu en düşük fiyat 33,83 dolar oldu.

Binance Coin için teknik göstergeler ne anlatıyor?

BNB/USD çifti üzerinde osilatörlerin çoğu ya bir satın alma sinyali gösteriyor ya da nötr dursa da, Hareketli Ortalamaların çoğunlukla satın alma sinyaline doğru eğildiği görülüyor. Bu, Hareketli Ortalamaların kripto para birimi için güçlü bir satın alma pozisyonu gösterdiği anlamına geliyor.

Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) çizgisi, kısa süre sonra teknik gösterge ölçeğinin üst kısmındaki sinyal çizgisinin altından geçecek. Histogram, orta çizginin üzerinde olan 55,65 işaretinde Göreceli Güç Endeksi (RSI) ile pozitif bölgede oluşturulmaya başladı.

Bollinger bantlarının orta hattı şu anda destek olarak test edilirken, kripto para birimi orta çizginin altındaki fitili geçişiyle kırmızı bir mum oluşturuyor. Fiyat oynaklığı, Bollinger bantlarının gösterdiği artan genişlemeyle birlikte yazım zamanına yakın artarken, TSİ 13.00’te en yüksek seviyesindeydi.

Kripto para biriminin, teknik göstergelerin hareketine göre 4 saatlik zaman diliminde düşüş eğilimi göstermesi bekleniyor.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Popüler altcoin’de yeni zirve sonrası işte izlenecek seviyeler

Ethereum analizi: ETH düşen kanalda ilerliyor

Coin Ajans

Devasa yükselişin beklendiği Bitcoin’de bugün izlenecek seviyeler

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası