CoinAjans.com
Altcoin

Binance Dapps işine mi giriyor?

fairspin_koinmedya

Binance Dapps endüstrisinin önemli aktörlerinden DappsReview’i satın alması piyasalarda heyecan ile karşılandı. Binance’in bu endüstriye yeni bir ivme kazandırması bekleniyor.


Binance Dapps endüstrinden önemli bir alımda bulundu.

Binance DappReview’i satın aldı. DappReview, Dapps (blockchain tabanlı uygulamalar) endüstrisindeki uygulamalar hakkındaki önemli araştırmalar ve istatistiki veri paylaşımında bulunuyor.

Binance’in Çin merkezli DappsReview’i satın alması, Binance’in Dapps endüstrisine giriyor yorumlarına neden oldu. Binance Trust Wallet’ın kurucusu Viktor Radchenko da benzer muhtevada açıklamalarda bulundu ve DappReview sayesinde Binance’in yeni bir kullanım alanı bulabileceğini belirtti.

Dapps endüstrisinde 3 önemli aktör öne çıkıyor. Bu aktörler Ethereum, Tron ve EOS. 2019 yılının ilk aylarında Ripple’ın da bu endüstriye gireceği söylentisi çıktı ancak bu konuda Ripple’dan heyecanlandıran adımlar gelmedi. Şimdi benzer heyecanı Binance sayesinde yaşıyoruz.

Lütfen Bkz: Ajanlıkla suçlanan Virgil Griffith Ethereum bağlantısı var mı?

Dapps Endüstrisi, kripto paraların ve blockchain teknolojisinin reel ekonomide kullanım alanını arttırması açısından önemli bir vazife görüyor. Eğlence, oyun, şans oyunları, finansa ve güncel konular ile ilgili birçok dapps uygulamaları ciddi talep görüyor.

Radchenko, Binance DappsReview satın alması ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Yakın gelecekte Binance Trust Wallet, DappsReview ile entegre hale gelecek. Bu sayede yeni dapps’lere ve kripto bilgisayar oyunlarına kolay ulaşım sağlanacak. Benzer şekilde bu gelişme DEFI (merkeziyetsiz finansal) hizmetleri ve kullanımını da hızlandıracak.”

DappsRevies’in kurucusu Vincent Niu ise Binance hamlesi sayesinde Dapps endüstrisine yetenekli geliştiricilerin gireceği konusunda memnuniyetini paylaşıyor.

Lütfen Bkz: Binance CEO’sundan kripto para piyasalarındaki güncel gelişmeler hakkında açıklama

 Niu:

“DappsReview, Dapps endüstrisinde Binance üzerinden halka açık blockchain (public blockchain) ve protokollerle ortaklık geliştirebilecek.”

Geçtiğimiz günlerde Binance’in Çin’deki ofisine yönelik polis baskını iddiaları medyada yer almıştı. Binance, Çin merkezli DappsReview’i satın alması ile bu dedikodulara iyi bir cevap verdi ve bu iddiaları çürütmüş oldu.

Kaynak

İlgili Haberler

Çin’de Ethereum yasal ve kararın gerekçesi bakın neymiş

Dogecoin destek bölgesi yeni bir piyasa döngüsü için katalizör olabilir

Coin Ajans

Güncel Tether haberleri: 240 milyon USDT basıldı!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası