CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Binance DeFi projesine göz kırptı BNB 20 dolara çıktı TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Binance DeFi projesi için IEO düzenleyebileceğinin işaretini verdi. Bunun üzerine yere tokeni Binance Coin (BNB) 20 dolara fırladı.


Binance DeFi IEO işareti verdi – BNB 20 dolara çıktı

Binance CEO’su CZ, borsa olarak DeFi ile ilgili bir IEO düzenleyebileceklerinin sinyalini verdi. Bunun üzerine BNB yukarı yönlü harekete başladı.

Bu arada Bitcoin fiyatı 9,500 doların üzerinde ve ETH de 300 dolar yükseliş yapabileceğine dair sinyal veriyor.

Aynı zamanda ise ABD hisse senetleri piyasası endeksi değer kaybediyor. Tam aksine altında ise yükseliş var ve ons başına 1,900 doların üzerinde.

koinmedya_brave

İlgili – Kripto bankası mı kuruluyor?

Kripto piyasasının kazananları

Dün yaşanan ani 4 milyar dolarlık toplam kripto para piyasası kaybından sonra, bugün durum tersine dönmüş görünüyor. Birkaç kırma girişimine rağmen Bitcoin 9,500 dolar destek çizgisini koruyor. Boğalar ise birkaç defa kontrolü ele alarak 9,650 dolara doğru girişimde bulundu. Şimdi ise 9,600 dolara yakın bir pozisyonda.

Ethereum ise performansı ile etkilemeye devam ediyor. İkinci en büyük kripto para yüzde 4.5 yükseldi ve 284 dolara ulaştı. Cardano ve Litecoin de değerlerini sırasıyla yüzde 5.7 ve yüzde 6 artırdılar.

Buna rağmen son 24 saatin TOP 20’deki en dikkat çeken kazananı ise Binance Coin (BNB). Lider kripto para borsasının yerel tokeni yüzde 7’den fazla yükselerek 20 dolara yaklaştı.

koinmedya_brave

Bu yükselişin ise muhtemel bir sebebi var. Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) bir tweeti ile başlattığı söylentiler. CZ, son tweetinde şirket olarak bir IEO düzenleyeceklerini bildirdi. Binance DeFi alanıyla ilgili bir EIO düzenleyecek gibi görünüyor. DeFi son zamanlarda kripto para piyasasında yükselen bir trende sahip.

CZ, “Evet, arkadaşlar artık kimi suçlayacağınızı biliyorsunuz… Şaka. DeFi IEO yakında.” diye bir tweet yazdı.

Bir Twitter kullanıcısı ise, “Lütfen daha fazla açıklamayı erteleyin. BNB varlıklarımı üçe katlamak istiyorum. Daha birkaç güne ihtiyacım var” diye cevap yazdı.

Binance DeFi projesi için IEO düzenleyebileceğinin işaretini verdi. Bunun üzerine yere tokeni Binance Coin (BNB) 20 dolara fırladı.

Bu arada DeFi de dur durak bilmeden yükseliyor. Swipe, Travala.com ile ortak oldu ve yerel kripto parası iki milyondan fazla otelde ödeme yöntemi olarak kabul edilecek haberinden sonra SXP yüzde 35’den fazla yükseldi. İlginçtir ki birkaç hafta önce SXP piyasa değerine göre ilk 100 arasında değildi. Şimdi ise CoinMarketCap’de 66. sırada.

İlgili – Bitcoin’den önce 10 bin dolara çıkabilecek az bilinen DeFi coini hangisi?

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum blokzincirinde olağanüstü bir rekor kırıldı!

Hacminin yüzde 99’u sahte olan kripto para borsasına polis baskını

Avrupa Merkez Bankası kripto parası çok daha yakın olabilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası