CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Binance ekosistemi peş peşe duyurularla genişliyor

kripto para haber coinajans

Kripto para borsası Binance bir kripto madencilik havuzu başlatıyor.

Rus haber kuruluşu Coinlife’ın bildirdiği üzere borsa, yeni bir Bitcoin madencilik havuzu inşa etmeyi planlıyor. Hareket daha sonra Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından da doğrulandı.

Ek olarak Zhao, Binance’in finans ürün serisine, staking, tasarruf ve krediler de dahil olmak üzere bir dizi yeni ekleme gerçekleştirileceğini duyurdu.

Binance, madencilik havuzunda önemli isimleri çalıştıracak

Binance’in yeni madencilik havuzunda çalışmak üzere işinde uzman isimleri şimdiden transfer ettiği belirtildi. Yeni işe alımlar arasında, daha önce Bitmain için çalışmış bazı önemli isimlerin de yer aldığı ifade edildi. Yeni havuzun bu yılın ikinci çeyreğinde açılması bekleniyor.

Geçen yılın ağustos ve eylül aylarında madencilik havuzlarını başlatan OKex ve Huobi’yi takip eden Binance’in sektörü domine edebileceği tahmin ediliyor.

theblockcrypto

Önde gelen kripto para borsası kullanıcılarına faiz vermeye başlıyor


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Bitcoin Cat hazırlığı: 15 Kasım’da gelebilir

Hacker’lar Blockchain platformunda 480.000 dolarlık soygun gerçekleştirdi

Coin Ajans

Grayscale, bu 5 altcoin’i portföyüne dahil edebilir

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası