CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Binance Lending Platformuna Bu İki Popüler Altcoin’i Ekledi

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Hepimiz kripto para dünyasında Binance’in hamlelerine artık alışmış durumdayız. Hemen her gün yeni bir duyuruyla karşılaşmak artık normal sıradan bir hal aldı. “Yine mi Binance” demiyoruz elbette ama bu duyurular kripto para dünyasında çığır açacak gelişmeler için en azından hazırbulunuşluluk sağlıyor.

Binance, Lending platformu için bugün bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Binance Lending, kripto para varlıkları olan ve sadece hesaplarında tutan kullanıcılarına katma değerli bir hizmet olarak sunulan Esnek Mevduat’ta desteklenen varlıklar listesine TRX ve LTC’yi eklediğini ifade etti.

Borsa tarafından TRX olarak belirlenen Limit 500 Milyon olarak belirlenmişken, LTC’de limit ise 200 Bin şeklinde. Binance, Lending platformunda yer alan koinlerin piyasa ve risk faktörlerine göre esnek mevduatlar üzerindeki faiz oranlarını ve maksimum bireysel limitlerinin değiştirme ve ayarlama hakkına sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Binance Lending Platformuna Bu İki Popüler Altcoin’i Ekledi 3

İlgili Haberler

Bitcoin Coronavirus ve yaklaşan halving nedeniyle yükselişini sürdürüyor

Coin Ajans

Halving Bitcoin fiyatını iyileştirecek

Coin Ajans

Son döneme dair önemli Bitcoin yorumları ve analizleri TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası