CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Binance Linctenstein merkezli bir bankaya ortak mı oluyor?

kripto para haber coinajans
fairspin_koinmedya

Binance borsasının Linctenstein merkezli Union Bank AG’nin hissedarı olacağına dair açıklamalar geliyor. Ancak Binance borsasından bu konuda resmi bir açıklama gelmedi.


Binance Linctenstein Union Bank AG’ye ortak mı oluyor?

Binance kripto para borsası genişlemeye ve büyümeye devam ediyor. En son Binance’in yüklü miktarda Tron stake etmesi olumlu ve olumsuz birçok eleştirilere neden oldu. Tron hamlesinden başka BinanceUS, Binance staking, Binance Bitcoin vadeli işlemler ve kaldıraç işlemleri, Binance kripto para borsasının son günlerde gerçekleştirdiği açılımlardan sadece birkaçı.

Lütfen Bkz: Binance’in Tron üzerinde yüksek tekel gücünü iyi mi kötü mü?

Son günlerde Binance borsasının Avrupa’nın küçük ülkesi Linctenstein’dan bir bankaya ortak olacağı söyleniyor. Bankanın adı Vaduz Privatbank  ( Union Bank AG) ve söylentiye göre Binance bu bankanın belli bir oranda hissesini satın alıyor.

Union Bank AG’nin bu aralar hissedarları ile başı belada. Ana hissedarlarından birisi kara para aklamakla suçlanıyor. Diğer hissedarlarıyla da sorunlu olan banka, ciddi finansal sorunlar yaşıyor.

Binance, Union Bank AG’nin içine düştüğü finansal sorunlardan kurtarabilir. Binance’in yaklaşık 15 milyon dolar ödeyerek bankanın ciddi bir hissedarı olacağı iddia ediliyor. Banka yöneticilerinde de Binance ile görüşmelerin devam ettiğine dair açıklamalar geldi.

Lütfen Bkz: Nobl sigorta şirketi kripto para anketi sonuçları

Banka yönetimi Linctenstein finansal otoriteleri ile ortaklık hakkında görüşmelere başladıklarını açıkladı. Fakat Binance CFO’su Wei Zhou, Linctenstein merkezli banka ortaklığı hakkındaki görüşmeleri ise dedikodu olarak niteledi.

Şimdilik Binance borsasından Union Bank AG ortaklığı hakkında resmi bir açıklama gelmedi.

Kaynak

İlgili Haberler

Bitcoin 2019 yılı durum raporu

Coin Ajans

Biden, XRP’ye ‘menkul kıymet’ diyen, Bitcoin’e pozitif bakan ismi seçti

Bitcoin’in Google’daki Popülaritesi Artıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası