CoinAjans.com
Bitcoin

Binance Türk Lirası İşlemlerinden 2 Hafta Komisyon Almayacak

bitcoin haberleri coinajans.com

Yerli Binance kullanıcıları borsada iki hafta boyunca hiçbir komisyon ödemeden işlem yapabilecekler.

Yatırımcılara Müjde

Geçtiğimiz gün paylaştığımız yazıda Binance’in Akbank ile anlaşma sağladığını açıklamıştık. Binance bugün konuyla ilgili resmi bir açıklama yaparak anlaşmanın detaylarını paylaştı.

Yerli Binance kullanıcıları Türk Lirası kullanarak birçok farklı kripto parayla işlem yapabiliyorlar. Binance’teki mevcut olarak bulunan Türk Lirası paritelerini şu şekilde sıralayabiliriz: BTC/TRY, BNB/TRY, BUSD/TRY, XRP/TRY, ETH/TRY ve USDT/TRY.

Binance, Akbank ile yaptığı anlaşmayı kutlamak için kullanıcılardan iki hafta boyunca komisyon almayacak. Yerli yatırımcılar 16 Mart’a kadar hiçbir işlem ücreti ödemeden işlem yapabilecek, hiçbir komisyon ödemeden para çekebilecekler. İki haftanın sonunda para çekme bedeli 2.5 TL olacak.

Changpeng Zhao’nun Yorumu

Binance kullanıcıları borsanın ister masaüstü ister iOS sürümünü kullanarak işlem yapabiliyorlar. Akbank ile yapılan yeni anlaşma sonucunda borsada işlem yapmak iyice kolaylaşacak.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, şirketin Türkiye’deki bu yeni hamlesiyle ilgili yaptığı yorumlarda Türkiye’de dijital paralara duyulan ilgiye değindi ve şunları söyledi:

Dijital paraları hızla benimseyen bir ülkede insanların dijital para dünyasına çok daha kolay bir şekilde girmelerini sağlıyoruz. Kurumsal hizmetlerimiz geliştikçe kripto para ticareti yapmak daha da kolay olacak.

İlgili Haberler

Bitcoin mi alalım ev mi? TAKİP ET

Coinajans.com

Araştırma: Geçen Yıl Ethereum, Piyasayla En Korele Kripto Paraydı

Coin Ajans

OKEx, Belirli Müşteriler İçin Yeni Bitcoin İşlemini Duyurdu

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası