CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Binance.Us aralarında Tron – Tezos – Nem ve Enjin’in de bulunduğu 19 koini listelemeyi düşünüyor

kripto para haber coinajans
fairspin_koinmedya

Binance.Us aralarında Tron – Tezos – Nem ve Enjin’in de bulunduğu 19 koini listelemeyi düşünüyor. Dünyanın en yüksek hacimli borsası olan Binance, platformlarını güçlendirmeyi sürdürüyor.


Binance.Us aralarında Tron – Tezos – Nem ve Enjin’in de bulunduğu 19 koini listeleyebilir

Binance Borsası’nın Amerikalı müşterilerine özel olarak piyasaya sürdüğü Binance.Us, genişlemeyi sürdürüyor. Daha önceden aralarında BTC, XRP, ETH, BNB gibi kripto paraların bulunduğu 26 adet kripo para birimini işleme açan Binance.Us, 19 koinlik yeni paketi daha işleme açmanın hesaplarını yapıyor.

İşte o koinler:

Tron (TRX) , Tezos (XTZ), NEM (XEM), Enjin (ENJ), IOST, OmiseGo, Ontoloji, ICX, CELR, DCR, FTM, ICX, KMD, ONE, REN, SNT, THETA, TOMO ve HBAR.

Binance.Us aralarında Tron - Tezos - Nem

Binance, üsteki listede yer alan kripto para birimlerini listelemek için çalıştıklarını resmi internet siteleri üzerinden takipçilerine duyursa da, bu kripto paraların hiçbirinin listelenmesi kesin gözüyle bakılmıyor. Çünkü  yapılan duyuruda bu koinlerin öncelikle liste kriterleri denilen bir dizi yeterlilik testlerinden geçmek zorunda oldukları bildiriliyor.

Binance.Us’dan yapılan duyuru için tıklayınız!

Bununla birlikte Binance.Us’un lansmanından beri mükemmel bir performans gösterdiğini söyleyebiliriz. Platform artan ilgiyi daha da yükseltmek için VIP programı başlatmanın yanı sıra, Binance Borsası’nda olduğu gibi cüzdanlarında BNB bulunduran yatırımcılarından %25 daha az işlem ücreti kesiyor. Ayrıca Binance.Us’da referans sistemi de devam ediyor. Bu programa göre, siteye bir kullanıcı ekleyen herkese 15 dolar dağıtılıyor.

Binance.Us aralarında Tron - Tezos - Nem

Sonuç olarak piyasaya sürülmesinin ardından 50 gün içinde 759 milyon dolarlık işlem gerçekleştirerek rekor kıran Binance.Us yoluna tam gaz devam ediyor.

İlgili haber: Binance CEO’sundan kripto para piyasalarındaki güncel gelişmeler hakkında açıklama

Günlük al-sat yapan okuyucularımızın listede belirtilen 19 kripto parayı takip ederek, oluşabilecek volatiliten yararlanmaya çalışmalarını tavsiye ederiz. Özellikle bu süreçte TRX ve Tezos’un yükselişe geçebileceğini düşünüyoruz.

Kripto para sektöründen son dakika haberler için bizleri takip etmeye devam edin.

İlgili Haberler

Justin Sun ve Charlie Lee’den “Gizli” Buluşma

Coin Ajans

Coinbase Wallet’a bir dizi yeni özellik eklendi

Coin Ajans

Kraken, Hindistan Operasyonlarını Genişletmek İstiyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası