CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Binance, Visa destekli kart çıkarıyor: Binance Card geliyor!

kripto para haber coinajans

Binance; kripto para kullanıcılarının, Bitcoin (BTC) kabul eden satıcıları bulmaya gerek kalmadan ve kripto para birimlerini fiat olarak değiştirmek zorunda kalmadan mal ve hizmet satın almak için dijital varlıkları kullanmasına izin verecek yeni bir kart sunuyor: Binance Card.

Dün yayımlanan basın bültenine göre önde gelen küresel kripto borsası, dünya çapında 46 milyondan fazla işletme tarafından kabul edilecek kendi Visa destekli ödeme kartını piyasaya sürüyor.

Binance Card’a nasıl para yüklenir?

Binance, kullanıcıların Binance Card uygulamasını kullanarak bu yeni karta Bitcoin veya BNB ile para yatırabileceğini ifade etti.

Tıpkı normal bir banka kartı gibi, Binance Card da ödemeler yapmak için karttaki bakiyeyi otomatik olarak kullanacak.

Şimdilik sanal kart: Fiziksel kart yakında

Kartın ücreti 15 dolar. Ödeme yapmak için, kullanıcıların BNB veya BTC’deki eşdeğer miktarı kripto cüzdanından kartın bakiyesine aktarması gerekiyor. Firma aylık veya yıllık ücret talep etmeyeceğini belirtti.

Kart şu anda beta olarak yalnızca sanal kart olarak sunuluyor. Yakında piyasaya sürülecek olan fiziksel kart, başlangıçta küresel borsa kullanıcılarının Malezya ve Vietnam’daki kullanıcılarına sunulacak.

Şirket, önümüzdeki birkaç hafta içinde kartı dünyadaki tüm kullanıcılarına tanıtmayı planlıyor.

Borsa, dünya çapında 15 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Ömür boyu geçerli %20 komisyon indirimli özel bir Binance hesabı oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

dailyhodl

Brave Browser ile Binance üzerinden ticaret yapmak artık çok kolay


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

NEXO’nun Kripto Kredi imkanı ile Bitcoin Halving’den en iyi şekilde yararlanın

Şok! Bunu biliyor muydunuz? – Ripple 21 yıl boyunca XRP satacak!

Coin Ajans

Kripto hizmet sağlayıcı BitGo’nun toplam varlıkları 16 milyar doları aştı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası