CoinAjans.com
Altcoin

Binance’den Coinbase’ye Devasa Ripple Transferi! “XRP’deki Satış Baskısı Derinleşebilir”

Kriptokoin.com – Ripple (XRP) fiyatı düne göre ivme kaybediyor ve kripto para 0,22 doların altına düştü. XRP’deki değer kaybı devam ederken büyük balina işlemlerinin takipçisi Whale Alert ise devasa bir XRP işlemini bildirdi ve topluluk yine endişeli… Yatırımcıların şimdi bir dump beklentisi ile Ripple piyasasına yönelik kaygıları artıyor.

FairSpin

1 milyar XRP’den sonra şimdi de 25 milyon XRP piyasaya sürüldü!

Salı günü, XRP fiyatı uzun süredir tuttuğu 0,22 dolarlık kritik seviyesinin altına düştü. Yazı yazarken, üçüncü büyük kripto para, yüzde 1,2 oranında düşüşle 0,215 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bugün erken saatlerde Whale Alert Twitter hesabı, aktarılan 25 milyonluk XRP hakkındaki verileri yayınladı. Bugünkü durum tıpkı 1 Aralık’ta olduğu gibi yatırımcıların düşüş beklentisini artırıyor… Geçtiğimiz günlerde Ripple emanet kasasından 1 milyar XRP piyasaya sürdüğünde topluluk piyasaya daha fazla kripto para boşaltılacağından fiyatın düşeceğini belirtiyordu.

StormGain

Whale Alert, 25 milyon XRP’nin (5,4 milyon dolar) bugün Binance’den Coinbase’ye gönderildiğini bildirdi. Her ay tedarikteki toplam XRP arzının yüzde 55’ine sahip olan Ripple, 1 milyar tokenin kilidini açar. Pek çok uzman va yatırımcı Ripple’ın bu hamlesinin, XRP fiyatının yükselmesini engellediğine inanıyor. 1 Aralık’ta, 1 milyar XRP’nin kilidi tekrar açıldı ve topluluk Ripple ve eski Ripple kurucu ortağı ve şimdi de Stellar Lumens’in kurucusu olan Jed McCaleb’i suçlayarak tekrar sinirlendi.

Uzman görüşü: Binance’den Coinbase’ye gönderilen XRP’ler satış baskısını derinleştirebilir!

Ancak bu sefer, 25 milyon XRP transferi Binance’den Coinbase’ye yapıldı. Bir Twitter kullanıcısı, XRP’leri gönderen balinanın güvenilirlik hizmetleri için Coinbase Borsası’nı kullanabileceğini söylese de yatırımcıların çoğu bu gelişmeyle XRP fiyatının yakında satış baskısı ile karşı karıya kalacağına inanıyor. Son zamanlarda Kriptokoin tarafından bildirildiği üzere, popüler bir kripto etkileyicisi olan  Crypto Bitlord, Ripple’ı gerçek hayattaki iş alanlarında ün yapmak için XRP kullanmakla suçluyor.

“Kilit İndikatörler, Ripple’da Yüzde 5.500’lük Bir Rallinin Müjdesini Veriyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Usta Analist: Ripple’ın Bu Tarihten Önce 0,30 Doları Geçmesi Mümkün Değil!

Coin Ajans

Bitcoin Tahminleri Tutan Analistin 2020 İçin BTC ve Ethereum Tahmini!

Coin Ajans

Dev Bitcoin Borsası Binance Ethereum Yatırma ve Çekme İşlemlerini Askıya Alıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası