CoinAjans.com
Altcoin

Binance’den rekor BNB burn!

Binance’den rekor BNB burn! 1

Binance’den olumlu haberler gelmeye devam ediyor. Binance’den rekor BNB burn yani Binance, BNB fiyatlarını dengelemek için yüklü miktarda BNB yaktı.


Binance’den rekor BNB burn!

Binance Coin’i 2019 dönemindeki ihtişamına geri götürebilecek gelişmeler üst üste yaşanıyor. Binance, bu ay Cartesi adında yeni bir ICO piyasaya sürecek. 15 milyon değerinde satışı planlanan bu token’ı satın almak isteyen yatırımcıların ilk önce hesaplarında bir süreliğine BNB stake etmeleri gerekiyor. Bu sayede BNB talebinde bir artış bekleniyor.

Lütfen Bkz: Cartesi Token (CTSI) satışı Binance’de başlıyor: BNB fiyatları hareketlendi

koinmedya_bybit

Binance’in bu ay içerisinde patlattığı diğer bomba ise Binance’in yeni bir blockchain geliştiriyor haberiydi. Binance, Binance Smart Chain isiminde bir blockchain geliştiriyor. Bu blockchain, Ethereum gibi yeni Dapps’lere ve token’lara ev sahipliği yapabilecek. Ayrıca bu blockchain Ethereum ile uyumlu geliştiriliyor.

Lütfen Bkz: Binance Ethereum’a öykündü

Üçüncü bombayı ise Binance bugün patlattı ve Binance, 3,373,988 adet BNB coin yaktığını duyurdu. Yani Binance, 52.4 milyon dolarlık BNB coin yaktı.

Peki bu gelişmeler fiyatlara nasıl yansıyor?

BNB fiyatlarında henüz ciddi bir pump yaşanmasa da BNB fiyatları, 13 Mart’taki krizin ardında düzenli biçimde artıyor. Aşağıdaki grafikte BNB fiyatlarındaki günlük değişimi görüyoruz.

Binance’den rekor BNB burn!

Fiyatlar 13 Mart’ta 6.3 dolar bandına kadar gerilemişti. BNB yazının kaleme alındığı saatte 16 dolarlık direnci kırmak için mücadele ediyor.

Kaynak

İlgili Haberler

Uzmanlar ümitli: Ripple 2x yapabilir

Coin Ajans

Moneygram’ın XRP transferi 100 milyon doları geçti

Coin Ajans

NEM nedir? NEM hakkında bilinmeyenler

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası