CoinAjans.com
Altcoin

Bir Altcoin Pump Görürken Bir Diğeri Mum Gibi Eriyor! İşte 2 Altcoin’in Şaşırtan Performansı

Kriptokoin.com – Bitcoin, Ripple ve Ethereum yazım sırasında ufak fiyat değişiklikleri ile stabil kalıyor. Piyasanın geri kalanı da genel olarak durgun bir ticaret seansından geçiyor. Ancak popüler altcoin VeChain (VET) pump görürken Zcash (ZEC) ise kayıplarını doruklara çıkarıyor.

FairSpin

Popüler altcoin Zcash (ZEC)’in fiyatı bir mum gibi eriyor!

Popüler kripto para Zcash (ZEC) sadece Temmuz ayından bu yana yüzde 75 oranında değer kaybetti ve birkaç gün önce 3 yıllık tarihinde görülmemiş düşük seviyelere geriledi. ZEC, 28 Kasım’da Bitcoin karşısında 0,00374 BTC ile tüm zamanların en düşük seviyesine kaydı. Bu kritik seviye, ZEC’nin 3 yıllık piyasa serüveni boyunca görülmedi.

StormGain

Geçmişte bir ZEC tokeni için 50 BTC’den daha fazlası ödendiği göz önünde bulundurulduğunda kripto paradaki endişe verici kayıplar korkutuyor. Gizlilik odaklı kripto para yazım sırasında ise tüm zamanların en düşük seviyesi olan 22 dolardan biraz fazla bir fiyatla işlem görüyor. ZEC yüzde 1 oranında düşüşle 27,6 dolardan ticaret yapıyor. Popüler kripto paranın 220,2 milyon dolarlık bir piyasa değeri var.

Çinli altcoin perojesi VeChain, fiyatını bu gelişmelerle katladı

Güçlü altcoin VeChain (VET), bir aydan biraz fazla bir sürede yüzde 200’ün üzerinde fırladı ve yatırımcılarını fiyatını katladığı bir ralliyle sevindirdi. VeChain, Ripple gibi ortaklık ağına her geçen gün bir yenisi ekleyen bir kripto para projesi. Bu kripto para son dönemlerde Çin Devlet Başkanı Xi Jinping’in açıklamaları ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un desteği ile fazlası ile artış gördü. Çin pump’ıyla yükselen altcoin’ler arasında VET fazlası ile ilgi çekti. Daha önce bildirdiğimiz üzere VeChain (VET), Binance US’de de listelendi, bu gelişmenin de fiyat artışında etkisi olduğu belirtiliyor.

Kripto para son olarak önde gelen teknoloji şirketi Microsoft’un yeni kart oyunu için VeChainThor Blockchain’ini kullanılacağını açıklaması ile yüzde 30’a yakın artış gördü. Çinli Blockchain ve kripto para projesi VET, son iki hafta da ise yüzde 150 oranında değerlendi. Popüler altcoin’in aylık performansına bakıldığında ise yaklaşık 1,5 ayda yüzde 200’ün üzerinde artış gördüğü  anlaşılıyor. Yazım sırasında ise VET, yüzde 23 oranında artışla 0,007 dolardan alınıp satılıyor. Güçlü altcoin’in şu anda 405,6 milyon dolarlık bir piyasa değeri var. Altcoin’lerle ilgili kritik haberler için “Yüzde 750’ye Yakın Artış Gören Altcoin Kepenk İndiriyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Basic Attention Token (Bat Coin)

Coin Ajans

NEO fiyatı yükseliş ivmesini sürdürebilecek mi?

Coin Ajans

Ripple için Tayland kapılarını açacak önemli anlaşma

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası