Bitcoin Haberleri

Bir Boğa Alameti Daha Gerçekleşiyor! Binance Yoğun Taleple Tekliyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – 2020 yılı Bitcoin ve diğer kripto paralar için görkemli başladı ve öyle de devam ediyor. Ayrıca piyasadaki bu olumlu eğilimin devam edeceği ve yeni bir aşamaya taşınacağına yönelik sinyallerde gelmeye başladı. Binance, yüksek trafik hacimleri nedeniyle bir platform çöküşüne maruz kaldı. Kripto para camiasının yakından tanıdığı bir isim olan Squanch’da bu duruma dikkat çekerek boğa alametlerinin görülmeye başlandığını vurguladı.

FairSpin

Binance, yüksek trafik hacimlerinin ortasında bir platform
çöküşü yaşıyor

Kripto para borsası Binance, yüksek trafik hacimlerinin ortasında bir platform çöküşü yaşıyor. Perşembe sabahı kullanıcılar, borsada yaşanılan alım satımla ilgili sorunları bildirmek için sosyal medya ağlarını kullandı. Binance CEO’su Changpen Zhao’da sipariş defterinde gerçekleşen gecikmeleri kabul etti ve bu soruna bir çözüm bulmak için çalıştıklarını söyledi:

Bazı işlem çiftlerinde, sipariş defterini görüntülerken küçük bir gecikme yaşanıyor. Ekibimiz konunun üzerinde çalışıyor.

StormGain

Binance CEO’su bu açıklamadan beş saat sonra “sistemin bir kısmının hala yüksek trafikle başa çıkmaya çalıştığını” belirtti ve şunları ekledi:

Sistemin bazı bölümleri hala yüksek trafiğe ayak uydurmak için uğraşıyor. Gün içinde çok fazla güncelleme yapıldığında, sistemin tüm parçaları bu yük altından kalkamıyor. Sanırım iyi haber, sürdürülebilir talebin çok yüksek olması. Ekipler sorunun üzerinde çalışıyor, tüm fonlar güvende.

Squanch: Boğa alametlerinden bir tanesi de borsaların
yoğunlukta kilitlenmesidir

Popüler kripto para borsası Binance’nin yoğun trafik nedeniyle müşteri taleplerine cevap verememesi konusuna Squanch, farklı bir bakış açısı ile dikkat çekti. Kripto para camiasının yakından tanıdığı bir isim olan Squanch’a göre, borsalarda bu tarz talep yoğunluklu altyapı sorunları yaşanması bir boğa alametidir. Ünlü isim bu boğa işaretlerinin bir sonraki aşamasını ise şu sözlerle açıklıyor:

Boğa alametlerinden bir tanesi de borsaların yoğunlukta bugün Binance’in başına geldiği gibi kilitlenmesi ve altyapı sorunları yaşamasıdır Bir sonraki seviyesi ise de üyelikleri kapatmak oluyor. Daha önce Bitfinex ve Binance yoğunluktan ötürü üye alımlarını kapatmışlardı.

Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Piyasanın Sessiz Kazanan Altcoin’inden Bitcoin Rekoru! “Yeni ATH’ler Ufukta” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’in Ocak’ta Göreceği Seviyeleri Bilen Analist, Şubat Tahminini Açıkladı!

Bitcoin Fiyatı Düşerken Bitfinex Balinası 5 Dakikada 10 Milyon Dolar Kazandı

Bitcoin, Ethereum ve XRP’deki Çöküşü Tetikleyen 3 Neden

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası