CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Bir haftada yüzde 30 büyüyen kripto para altın çağında! Ağ büyümesi zirvede

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Şu anda Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile ilgili çok fazla ilgi olsa da, kripto para piyasasındaki bazı altcoinler bu aşamada gerçekten iyi gidiyor. Blockchain tabanlı akıllı sözleşmeler için oracle hizmet sağlayıcısı Chainlink, kısa süre önce ağ büyümesinde dört aylık zirve seviyesine ulaştı.

Chainlink ağ aktivitesi zirvede

Zincir veri sağlayıcısı Santiment’e göre, son birkaç gün içinde 6000’e yakın yeni LINK adresi oluşturuldu. Chainlink ağı, LINK fiyatının %30 artmasıyla geçen hafta %16 büyüme kaydetti.

Bu haberin yazıldığı sırada LINK, 14,67 dolarlık fiyatı ve 5,8 milyar dolarlık piyasa değeri ile %11,44 daha yüksek işlem görüyor. LINK fiyatı 4 Ocak Pazartesi günü %15’in üzerinde bir artış kaydetmişti ve şu anda 15 doların üzerine bir sıçrama mümkün görünüyor.

LINK 2020 yılında ATH yapmıştı

LINK tokeninin 2020 performansı kripto parayı piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi arasına soktu. 2020’de LINK fiyatı 2 doların altından 2020 yılının sonuna kadar 11 doların üzerine çıktı, yani tek bir yılda neredeyse %600’lük bir fiyat artışı görüldü.

Chainlink projesi, merkezsiz finansın (DeFi) zirvede olduğu 2020 yazında son derece popüler hale geldi. Chainlink’in geçen sefer rekor düzeyde bir ağ büyümesi kaydettiği zamandı. Ağustos 2020’de, LINK fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19,12 dolara ulaştı.

Geçtiğimiz ay Aralık 2020’de, Chainlink, farklı blok zincirleri ve eski sistemleri kolayca bağlayabilen yeni endüstri oracle standartları oluşturmak için Dünya Ekonomik Forumu (WEF) ile çok önemli bir ortaklığa girdi.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Dün fiyatı 40 bini aşan YFI’ın arzına kalıcı 30,000 sınırı isteniyor

Paypal Bitcoin alım ve satım hacimleri 100 milyon doları devirdi

Çin merkez bankası parasının (Dijital Yuan) 3 kullanım alanı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası