CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Bir kripto para borsası daha XRP desteğini kestiğini duyurdu – Fiyat ne durumda?

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Voyager Digital, zor durumdaki XRP tokeninin alım satımını askıya aldığını duyurdu. Ripple’ın karşı karşıya kaldığı SEC davasının ardından pek çok kripto borsası aynı delist hamlesini yapmıştı.

Bir kripto para borsası daha XRP desteğini kestiğini duyurdu

Voyager, 18 Ocak Pazartesi günü New York saatine göre 12.00’den itibaren XRP’de ticareti askıya alacağını söyledi.

Müşteriler, Voyager’da XRP tutmaya devam edebilecek ve bu tarihten sonra para çekme işlemi yapabilecek.

Kripto borsaları, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun kripto para birimini ihraç eden Ripple Labs’a açtığı davanın ardından XRP desteğini hızla düşürüyor.

Liste büyüyor

Daha önceki haberimizde 26 platformun XRP’yi delist ettiğini duyurmuştuk. Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal bir savaşa hazırlanırken, büyüyen kripto platformları listesi XRP desteğini kaldırmayı sürdürüyor. Bazı şirketler varlığa yönelik desteği yalnızca ABD platformlarında kaldırırken, diğerleri bu kararı küresel bazda aldı. Tam listeye buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bu haberin yazıldığı sırada %9’a yakın günlük kazanç kaydeden Ripple (XRP) 25 sente yaklaşmış durumda. Kripto para birimi 24 Kasım’da 75 sente dayanmıştı.

coindesk


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

İşte Messari analistine göre uçacak 4 coin! TAKİP ET

Tether TRON Ağında 100 Milyon USDT Daha Bastı

Yearn Finance (YFI) sadece 36 saatte yüzde 135’i buldu

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası