CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bir Ponzi Daha! 3 Haftada 11 Milyon Dolarlık Bitcoin Topladılar

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Yeni bir Çin merkezli Bitcoin Ponzi programı, bir aydan daha kısa bir sürede yaklaşık 11 milyon dolarlık Bitcoin topladı.

Yeni bir Çin merkezli  kripto Ponzi şeması olan Antimatter Kingdom (AK), bir aydan kısa bir süre içinde 11 milyon dolarlık Bitcoin (BTC) toplamış gibi görünüyor.

Nisan ayının başlangıcında, AntiMatter Kingdom kendisini CXC zincirinde çalışan bir “süper madencilik uygulama grubu” olarak nitelendirdi.

Basın bülteni, AK’nin her 90 günde bir arzını % 18 oranında azalttığını ve yatırımcıları “büyük fırsattan” yararlanmaya çağırdığını gösteriyor.

Bir Ponzi Daha! 3 Haftada 11 Milyon Dolarlık Bitcoin Topladılar 3

CXC, “heyecan verici kozmik entropi yasasıyla rekabet etmesini ve ticari uygarlığın gelişimini kalıcı ve düzenli hale getirmesini” sağlayan bir “devrimci blok zinciri iş yapısı” içerdiğini iddia ediyor.

Yatırımcıların, BTC karşılığında çeşitli bulut madenciliği planları aracılığıyla AK’nin kozmik yeteneklerinden faydalanmalarına izin verildi. Bu durum, “kaynak ekolojisinin büyüme gücünü sürekli olarak iletme” şeklinde ümit verici bir gelişme olarak nitelendirildi.

Ponzi AK Bu Rakama Sadece 3 Haftada Ulaştı

AK, 180.000 Bitcoin topladığını iddia ederken, blockchain analiz şirketi Ergo cüzdanlarında sadece 1.607 BTC’nin olduğunu ve bunun da yaklaşık 11 milyon dolara tekabül ettiğini belirtiyor.

Program, 2019 boyunca Bitcoin’de 1.4 milyar dolar toplayan muazzam PlusToken dolandırıcılığını takip ediyor.

PlusToken, Bitcoin’in toplam arzının 200.000’ini veya yaklaşık % 1’ini toplayarak bir kripto dolandırıcılığı faaliyeti ile eşi görülmemiş seviyelere ulaştı. Başarısının bir sonucu olarak, blockchain izleme şirketi Chainalysis, PlusToken’in BTC’lerini tasfiye etme çabalarının Bitcoin fiyatını etkilediğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

“Altın 1.900 Doları Görebilir”: Analist ve Traderların Bitcoin, Petrol ve Piyasa Öngörüleri

Android kullanıcıları dikkat: Koronavirüs dolandırıcıları ortaya çıktı!

Coin Ajans

İşte Bitcoin Yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun Yaşadığı Yer

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası