CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bir şirketten daha Bitcoin fonu haberi geldi: 100 milyon dolarlık BTC alacaklar!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Halka açık başka bir şirketten Bitcoin yatırım haberi geldi. Greenpro Capital (NASDAQ: GRNQ), Pazartesi günü yaptığı bir duyuruda yatırım için bir Bitcoin Fonu kurmayı planladığını söyledi.

Greenpro 100 milyon dolarlık Bitcoin fonu başlatıyor

Kendisini “iş geliştirme merkezi” olarak adlandıran Greenpro, işletmeler ve yüksek servetli bireyler için sınır ötesi finansal hizmetler sağlıyor.

Firmanın portföyü halihazırda bankacılık, sağlık, teknoloji, sağlık ve sanatı kapsıyor. Şimdi Greenpro, Bitcoin almak için yan kuruluşu olan CryptoSX’i kullanacak. CEO CK Lee, Greenpro yatırım bankacılarına 1. çeyrekte BTC yatırımı için 100 milyon dolara kadar borç artırma talimatı verdiğini ve ayrıca Greenpro’nun parasını BTC’ye yatırmayı planladığını söyledi.

Hisseleri fırladı

Firmanın hisseleri GRNQ, dün gece duyuru patladıktan sonra 1,38 dolardan 2,39 dolara kayarak önemli bir artış gördü. TradingView’e göre hisseler o zamandan beri 1,68 dolara düştü.

Halka açık BT şirketi Microstrategy, 2020’de benzer hamleler yaparak, dönüştürülebilir borç yoluyla toplanan fonlarla milyonlarca BTC satın aldı.

theblockcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Bitcoin Hazine Avı Başlıyor! İşte Detaylar ve Büyük Ödüller

Rusya da kripto rüzgarına kapıldı – Merkez bankasından resmi açıklama TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin fiyatı 7.400 dolar direncini hedefliyor… Aylık kapanışta sürpriz olur mu?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası