CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Birçok Tahmini Tutan Bitcoin Ustası, 200.000 Dolar İçin Tarih Verdi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), son birkaç gündür vahşi bir yolculuk yaptı. BTC, boğalar gücünü kaybetmeden ve ayılara yenik düşmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesini 19.800 dolar civarında belirledi. Bu yükselişin ardınan lider kripto para birimi,18.200 dolarlık düşük seviyelere kaydığı şiddetli bir düşüş gördü. Buradaki satın alma baskısı oldukça yoğundu ve neredeyse BTC’de anında bir toparlanmaya yol açtı. Yükselişi yavaşlatan ve hafif bir geri çekilmeye neden olan bir satış baskısı akışıyla karşılaşmadan önce bu sabah BTC 19.400 dolara kadar yükseldi. 

Şimdi bir sonraki eğiliminin nerede olacağı, büyük ölçüde alıcıların 19.000 doları kesin bir şekilde geri alıp alamayacağına ve bu seviyenin uzun vadeli bir dip olarak belirlenip belirlenmediğine bağlı olacak. Bitcoin burada sıkışıp kalırsa analistlere göre, önümüzdeki günlerde zayıflığın devam ettiğini görebiliriz. Bu olumsuz görünüme  rağmen, bir ekonomik model hala lider kripto para birimi için inanılmaz bir yükseliş yılı öngörüyor. Bu modelin dayandığı ölçümleri geliştiren on-chain analist Willy Woo, 2021’in sonunda Bitcoin başına 200.000 doların “muhafazakar” bir tahmin olduğu ve fiyatın daha da yükselebileceği belirtiyor.

Willy Woo: Bitcoin 2021’in sonunda 200.000 ila 300.000 dolar arasında işlem görecek

Yazım sırasında Bitcoin, mevcut fiyatıyla marjinal bir şekilde işlem görüyor.  Lider kripto para birimi, kısa süre önce boğalar güçlerini kaybetmeden ve fiyat 19.000 doların altına düşmeden önce 19.400 dolara kadar yükseldi. Analistlere göre, BTC’nin bundan sonra nereye yöneleceği, büyük olasılıkla tamamen bu kilit düzeye karşı devam eden tepkisine bağlı olacak.

Birçok Tahmini Tutan Bitcoin Ustası, 200.000 Dolar İçin Tarih Verdi! 4

Usta bir on-chain analist olan Willy Woo, yakın tarihli analizinde ekonomik modellerinden birinin Bitcoin‘in büyük bir ivme göreceğini gösterdiğini açıkladı. Şimdi Willy Woo, Bitcoin’in 2021’in sonunda 200.000 ila 300.000 dolar arasında işlem görebileceğini tahmin eden ekonomik modellerinden birine işaret ediyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021’e ilişkin görüşler: 2021’in sonunda BTC başına 200.000 dolar öngeren en iyi modelim muhafazakar görünüyor. Mevcut piyasa, kripto paraları için ortalama 7.456 dolar ödedi.

Willy Woo’ya başarılı tahminlerinden dolayı “Bitcoin Ustası ve Kâhini” deniyor

Willy Woo’ya başarılı tahminlerinden dolayı “Bitcoin Ustası ve Kâhini” deniyor. Analist, Mayıs ayında Bitcoin’in 7.500 dolardan işlem gördüğü zamanlarda üçüncü ya da dördüncü çeyrekte fiyatın 5.500 dolar seviyelerine düşeceğini iddia etti ve analistin belirttiği fiyat hedefi gerçekleşti. Daha sonra Bitcoin’de 3.000 dolar seviyelerinin görüleceğini öne süren Willy Woo,  bunu da bildi. Ayrıca analist kendi geliştirdiği NVT yöntemine dayanan tahminlerinde yüksek başarı oranı yakaladı. Willy Woo, geçtiğimiz dönemlerde de son derece doğru tahminlerde bulundu.

Bitcoin’in 9.000 dolarlık seviyelere düşüşünü ve geçtiğimiz haftalarda 10.000 dolardan 11.200 dolara yükselişini doğru bildi. Bu nedenle yatırımcı ve trader’lar Willy Woo’yu yakında takip ediyor. Ayrıca uzmanlara göre, önceki başarılı tahminlerinden dolayı Willy Woo’nun tahmini dikkatle değerlendirilmelidir. Bazı analistlere göre ise Willy Woo’nun tahminleri biraz zorlayıcı görünüyor. Ancak, Bitcoin kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerine çıktı. Bu nedenle bazı analistlere göre, BTC önceki fiyat keşfi dönemlerinde görülene benzer bir fiyat hareketi görürse, altı haneli fiyatlar hemen köşede olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

“Milyarlarca Dolar Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin’lere Doğru Geliyor!”

Coin Ajans

Bitcoin korku ve açgözlülük endeksi BTC yatırımı için sinyal veriyor

Tanınmış Analist: Bitcoin, Düşünülenden Çok Daha Kısa Sürede 70 Bin Dolara Ulaşacak!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası